Automata mosógép javítás szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 19 mosógép szerelő közül! Korrekt automata mosógép javítás árak — 4100-7700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Nyíregyházán közelében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 mosógép szerelő most online

Tamás

Tamás

Еrdekel.

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az automata mosógép javítás Nyíregyházán?

4100 - 7700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Gázkészülék Javítás Budapest információk. 100%-os adatvédelem! Találja meg amit keres itt

  • Automata mosógép javítás

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Kb. fél évbe tellett!!!:("

Zsolt T.
Zsolt T. 4400 Nyíregyháza Online

Kedves érdeklődő! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Akár 1 Órán Belül.

    3500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

A szervízes urak kedvesek, profik; de iszonyú drága, a neten olvasható átlagárak felett dolgoznak jóval.

Viktor S.
Viktor S. 4246 Nyíregyháza Online

Üdv Viktor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. A nálunk vásárolt készülék kiszállítását és telepítését élettartam garanciával vállaljuk! Oldalfali split klímák, beltéri- és kültéri egységek, mennyezeti-, légcsatornázható klímák.

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható szerviz, folyamatosan elérhető volt, gyorsan megszerelte az elvitt problémás alkatrészt, másnap már mehettem is érte.

Edit Nagy
2 éve
Róbert P.
Róbert P. 4405 Nyíregyháza Online

Róbert vagyok. Keressen bátran, ha pontos, megbízható szerelőt keres teljes elégedettségi garanciával! Megtalálta, hívjon most!

    3600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Készséggel adtak felvilágosítást a vázolt hiba jelenségre, meg felelő tanáccsal láttak el.

János M.
János M. 4481 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Háztartásigépek javítása üzembehelyezése hűtők fagyasztók ipari hűtők javítása. bizonyos területeken ingyenes a kiszállás! Hétvégén is elérhető. Éjjel-nappal hívható.

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon kedves kiszolgálás. Precízek és gyorsak. Kedvesen elmondták, mi hogyan fog zajlani és így is lett. 3 nap múlva már mehettem is a telefonomért. Kicserélték, amit kellett és azóta is tökéletesen működik minden. Köszönöm 😊

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő automata mosógép javítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Automata mosógép javítás: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán az automata mosógép javítás átlagos díja 4200 - 8000 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Mosógép Szerelők - hogyan válasszunk Nyíregyházán?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok mosógép szerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VEZÉRLÉS CSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok mosógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: vezérlés csere.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy mosógép szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a vezérlés csere mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: automata mosógép javítás?

A vezérlés csere és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.