Bakelit lemezjátszó javítás: erre van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Lejátszó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj lejátszó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 13 lejátszó szerelő közül! Korrekt bakelit lemezjátszó javítás árak — 6600-12500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Nyíregyházán közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 lejátszó szerelő most online

József

József

Еrdekel.

András

András

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bakelit lemezjátszó javítás Nyíregyházán?

6600 - 12500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb lejátszó szerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lejátszó szerelőt!

Tamás H.
Tamás H. 4246 Nyíregyháza Online

Felvevő készülékek javítása. Bármilyen típusú asztali vagy hordozható: DVD - HD - Blueray lejátszó/felvevőt kamerát javítunk. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

  • Bakelit lemezjátszó javítás

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Hatalmas köszönet a szakembernek. Hogy rögtön eljött, és az otthonomban csinálta. Felhívta a cég felajánlotta, hogy elviszi.

Lemezjátszó javítás. Lemezjátszó tulajdonosok! A lemezjátszók is törődést igényelnek. Megnyúlik az ékszíj. Elkopik a tű. Nem lehet a fordulatot beállítani. Sok-sok hiba, amit meg tudunk javítani! Jó alkatrész ellátásra, kedvező javítási költségekre és gyors szakszerű munkára számíthat, ha behozza hozzánk a meghibásodott lemezjátszóját. Várjuk nyitvatartási időben! Bővebb információ a szolgáltatásaink és az elérhetőség menü alatt.

    6200 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Összeállítottam egy új számítógépet, telepítettem az összes szükséges "illesztőprogramot", bónusz vírusirtót és hálózatba kötöttem két routert.

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Öröm egy igazi mesteremberrel üzletelni. Köszönöm neki!

Rendelj lejátszó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy lejátszó szerelő bakelit lemezjátszó javítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Bakelit lemezjátszó javítás: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a bakelit lemezjátszó javítás átlagos díja 4800 - 9000 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Nyíregyházán a bakelit lemezjátszó javítás szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok lejátszó szerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 16 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BAKELIT LEMEZJÁTSZÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok lejátszó szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható lejátszó szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: bakelit lemezjátszó javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a lejátszó szerelő?

A jó lejátszó szerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha lejátszó szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!