Ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Vízszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 12 vízszerelő közül! Korrekt ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás árak — 5100-9600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Nyíregyházán közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 vízszerelő most online

Roland

Roland

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás Nyíregyházán?

5100 - 9600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb vízszerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! 20 év tapasztalat Non stop elérhetőség Rövid határidővel Budapest Fejér megye Pest megye. Ablak javítás Kispest ablak beállítás Újpest ablak javító Csepel. bukó nyíló ablak javítás. toló bukó ajtó javító. Erkélyajtó zár szerviz. Műanyag teraszajtó javító.

  • Ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hegesztőtrafot és plazmavágót is javíttattam itt, azóta is jól működik mindkettő. Rugalmas átvétel, átadás. (Hétvégén tudtam oda vinni.)

Gusztáv, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Reális árak. 20 éves tapasztalat. Javítás új alkatrészekkel. Helyszíni szerviz.

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon profik! Pár perc volt a javítás!!! Garanciával 👍

Gábor K.
Gábor K. 4433 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm! Fenyegeti a katasztrófavédelem? Gázbojler leszerelése, kémény elzárása, bojler felszerelés. Meglevő bojlerét cserélné újra, új bojlert szeretne? Mi tudunk egy jó megoldást, olcsón!

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt tájékoztatás, munka, árak. Bár így működne minden az országban.

Üdvözlöm a profilomon. Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítjuk meg mosógépét. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Helyszíni szerviz. MInden hívást felveszünk....

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon ajánlom ezt a szervizt! Bejelentés után gyorsan felvették a velem a kapcsolatot. Másnap már jött is a szerelő. Profi módon tudta, hova kell nyúlni, nem a helyszínen kezdett el ismerkedni a készülékkel. Kiszállás és bevizsgálás annyiba került, amennyi kivan írva. Alkatrészbeszerzés és a javítás is pár napon belül megtörtént. Annyiba került, mint amit előzetesen megbeszéltünk. Nem volt semmi utólagos machinálás. Javítás után a gép rendesen működik. Munka után igyekezett a koszt feltakarítani. Végig arcmaszkban dolgozik (vizsgál/javít). (Az eset idején Covid járvány volt.) Whirlpool mosógép

Mike
2 éve
Ferenc R.
Ferenc R. 4551 Nyíregyháza Online

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Minőségi Alkatrészek.

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, precíz kidolgozás, kedves kiszolgálás

Rendelj vízszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy vízszerelő ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás közben Nyíregyházán

Ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán az ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás átlagos díja 4600 - 8600 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Vízszerelők - mi alapján válasszunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek vízszerelőt Nyíregyházán?

Most 12 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÉK LÉGTELENÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk vízszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: fék légtelenítés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi vízszerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a fék légtelenítés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok tartoznak ide: ecofix bojler hőfokszabályzó beállítás?

A fék légtelenítés és összes részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.