Gorenje mosógép szervíz szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 17 mosógép szerelő közül! Korrekt gorenje mosógép szervíz árak — 4200-7800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 mosógép szerelő most online

György

György

Еrdekel.

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a gorenje mosógép szervíz Nyíregyházán?

4200 - 7800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Ernő C.
Ernő C. 4431 Nyíregyháza Online

Kedves érdeklődő! Korrekt árak, rejtett költségek nélkül. Garantáltan elégedett lesz! Azonnali kiszállással minden nap. Nálunk van cserealkatrész is, estére működik a bojlere.

  • Gorenje mosógép szervíz

    4000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Kedves szakemberek.

Károly V.
Károly V. 4551 Nyíregyháza Online

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Bankkártyás fizetés. Országosan. . Garancia a javításokra.

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

gyors, szép munkát végeznek.

Dániel N.
Dániel N. 4400 Nyíregyháza Online

Tisztelt Érdeklődő! Garanciális időn túl is teljes körű szervizszolgáltatást és alkatrészellátást nyújtunk.

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, jó szakember, korrekt áron dolgozott

Miklós D.
Miklós D. 4405 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm! A víz hőfokát folyamatosan ellenőrizheti a hőmérő segítségével. Főzzön könnyedén, mégis precízen. Partner a konyhában. Svéd tervezés. Éttermi minőség otthon. Kiemelkedő biztonság. Tökéletes ízek. Precíz hőfokszabályozás. Egyszerű tisztítás.

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Kedves és hozzáértő szakemberek! Nagyon precíz, rugalmas és gyors a csapat! Köszönjük!

Csaba C.
Csaba C. 4432 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! MInden hívást felveszünk. Telefonos konzultáció. Javítás új alkatrészekkel.

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, profi kiszolgálás. Kontrollert drift hibával vittem be, azonnal cserélték. Csak ajánlani tudom őket!

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő gorenje mosógép szervíz közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Gorenje mosógép szervíz: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a gorenje mosógép szervíz átlagos ára 4400 - 8300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Nyíregyházán a lengéscsillapító felújítás szolgáltatáshoz már 21 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek mosógép szerelőt Nyíregyházán?

Most 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LENGÉSCSILLAPÍTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: lengéscsillapító felújítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a lengéscsillapító felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor mosógép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!