Házimozi erősítő javítás: erre van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 15 erősítő szerelő közül! Korrekt házimozi erősítő javítás árak — 7000-13200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 erősítő szerelő most online

Balázs

Balázs

Еrdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a házimozi erősítő javítás Nyíregyházán?

7000 - 13200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Tamás H.
Tamás H. 4246 Nyíregyháza Online

Felvevő készülékek javítása. Bármilyen típusú asztali vagy hordozható: DVD - HD - Blueray lejátszó/felvevőt kamerát javítunk. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

  • Házimozi erősítő javítás

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Hatalmas köszönet a szakembernek. Hogy rögtön eljött, és az otthonomban csinálta. Felhívta a cég felajánlotta, hogy elviszi.

Lemezjátszó javítás. Lemezjátszó tulajdonosok! A lemezjátszók is törődést igényelnek. Megnyúlik az ékszíj. Elkopik a tű. Nem lehet a fordulatot beállítani. Sok-sok hiba, amit meg tudunk javítani! Jó alkatrész ellátásra, kedvező javítási költségekre és gyors szakszerű munkára számíthat, ha behozza hozzánk a meghibásodott lemezjátszóját. Várjuk nyitvatartási időben! Bővebb információ a szolgáltatásaink és az elérhetőség menü alatt.

    6200 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Összeállítottam egy új számítógépet, telepítettem az összes szükséges "illesztőprogramot", bónusz vírusirtót és hálózatba kötöttem két routert.

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Öröm egy igazi mesteremberrel üzletelni. Köszönöm neki!

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő házimozi erősítő javítás közben Nyíregyházán

Gyakori kérdés

Házimozi erősítő javítás: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a házimozi erősítő javítás átlagos ára 4500 - 8400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Erősítő Szerelők - mi alapján válasszunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek erősítő szerelőt Nyíregyházán?

Most 14 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HÁZIMOZI ERŐSÍTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek erősítő szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható erősítő szerelőt keresned ha szükséged van erre: házimozi erősítő javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy erősítő szerelő segítségét?

Egy profi erősítő szerelő a házimozi erősítő javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged rá: erősítő szerelő?

Ha egy megbízható erősítő szerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A házimozi erősítő javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.