Ignis mosógép szervíz: erre van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 15 mosógép szerelő közül! Korrekt ignis mosógép szervíz árak: 5000-9500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Nyíregyházán közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 mosógép szerelő most online

László

László

Еrdekel.

Tivadar

Tivadar

Sok tapasztalatom van

Balázs

Balázs

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az ignis mosógép szervíz Nyíregyházán?

5000 - 9500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Sándor R.
Sándor R. 4405 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Akkumulátor csere 30 perc. Szupergyors javítások. . Display csere 1 óra alatt.

  • Ignis mosógép szervíz

    4400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

A legjobb Szerviz amivel valaha találkoztam aki teheti ide vigye bármely Sony termékét segítőkészek barátságosak és azonnal fölveszi a telefont is én meg vagyok elégedve bárcsak minden szerviz ilyen lenne Köszönöm

Balázs P.
Balázs P. 4551 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm a profilomon. Indukciós Főzőlap Szervíz. Hírek, tények és egyebek. Web, képek és videó. Milliók bíznak benne. Non-stop információ. A teljes áttekintés.

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Profi, korrekt szerelő. Pontos alapos munka jellemzi.

Balázs K.
Balázs K. 4431 Nyíregyháza Online

A megoldások embere vagyok. Diahívás, mozifilmhívás, 8 és 16 mm film, mozgókép digitalizálás, roll film, dobszkennelés. Analóg filmhívás, digitalizálás, laborálás profi szakemberekkel gyorsan és precízen.

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Mindenkinek ajánlom! Profi csapat!

Üdvözlöm! Kérjen ajánlatot most és az első évi karbantartást mi álljuk! | Klímaszerelés Budapesten. Melege van vagy fázik? Van megoldásunk. Hűtő-fűtő rendszerek telepítése és tervezése.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Senkinek nem ajánlom, igazi lehuzos brigád! Bevittem egy készüléket hogy hamar lemerül és hogy nem azzal a gombbal kapcsol ki amivel kene. A papírra amit adtak már azt írták hogy en azt mondtam be sem kapcsol… elvitték bevizsgáltatni, nyilván nem lehet szervízelni, helyette tudnak egy újat adni 80ezerért, ezt meg hagyjam ott. Nem fogadtam el az ajánlatot. Amikor mentem a készülékért természetesen már be sem kapcsolt ahogy a papírra írták, mondván le van merülve. Haza hoztuk szét szedtük, és szét volt húzva a táp kábel ami nem adott áramot a készüléknek, de azt jelezte ha töltöm. Az egész arra ment ki hogy le húzzanak nem kevés pénzel! Undorító, még egyszer mondom senkinek nem ajánlom!!!

Üdvözlöm a profilomon. Profi szakemberre van szükséged sürgősen Sürgősen kell a segítség?

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt és kedvező áron dolgozó konzol és kontroller szervíz, ajánlom őket!

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő ignis mosógép szervíz közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Ignis mosógép szervíz: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán az ignis mosógép szervíz átlagára 5400 - 10100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható értékeléseket?

Nyíregyházán a lengéscsillapító csere szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosógép szerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 16 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LENGÉSCSILLAPÍTÓ CSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: lengéscsillapító csere.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a lengéscsillapító csere mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: ignis mosógép szervíz?

A lengéscsillapító csere és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.