Légkondicionáló szerelés szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 18 klímaszerelő közül! Korrekt légkondicionáló szerelés árak — 4100-7700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 klímaszerelő most online

Csaba

Csaba

Еrdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a légkondicionáló szerelés Nyíregyházán?

4100 - 7700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

István G.
István G. 4433 Nyíregyháza Online

Tisztelt Érdeklődő! Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! 20 éves tapasztalat. Országosan. Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

  • Légkondicionáló szerelés

    4100 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyors pontos precíz kiszolgálás.

Norbert P.
Norbert P. 4246 Nyíregyháza Online

Norbert, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Hamar megérkezhet a nyár, készüljön fel a kánikulára. Telepítsen időben okosklímát! Kényelmes megoldás a hőség kezelésére, telepítsen okosklímát Otthonfelújítási támogatással. Szakszerű beszereléssel. 3 év gyártói jótálással. Hűtés-fűtés klímával.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagy szakértelem, kiváló kommunikáció. Eddig háromszor segítettek. Csak ajánlani tudom.

Patrik
2 éve
Viktor G.
Viktor G. 4432 Nyíregyháza Online

Tisztelt Érdeklődő! Mosógépek, Mosogatógépek javítása, Szárítógépek javítása, Villany tűzhelyek, Villany sütők javítása, Főzőlapok, Javítása, Beüzemelése. Porszívó, Kávéfőző, Mikrohullámú sütő, Olajsütő, Olaj radiátor, Hűsugárzó, Konyhai kisgépek Ventilátorok, Vízhűtők Javítása. Vezérlő, és fordulat szabályzó Elektronika panelek javítása. Háztartási kisgépeket a műhelyünkben az ügyfél által beszállítva javítunk. Figyelem, a javításra váró, vagy a már elkészült gépeket az ügyfél kiértesítésétől számítva, maximum 3 hónapig tároljuk, utána szanálásra kerülnek!

    3300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Tegnap vittem el a tv-t, ma már kész is volt. Mindennel maximálisan meg vagyok elégedve.

Üdvözlöm a profilomon. Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítjuk meg mosógépét. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Helyszíni szerviz. MInden hívást felveszünk....

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon ajánlom ezt a szervizt! Bejelentés után gyorsan felvették a velem a kapcsolatot. Másnap már jött is a szerelő. Profi módon tudta, hova kell nyúlni, nem a helyszínen kezdett el ismerkedni a készülékkel. Kiszállás és bevizsgálás annyiba került, amennyi kivan írva. Alkatrészbeszerzés és a javítás is pár napon belül megtörtént. Annyiba került, mint amit előzetesen megbeszéltünk. Nem volt semmi utólagos machinálás. Javítás után a gép rendesen működik. Munka után igyekezett a koszt feltakarítani. Végig arcmaszkban dolgozik (vizsgál/javít). (Az eset idején Covid járvány volt.) Whirlpool mosógép

Mike
2 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! 20 éves tapasztalat. Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. Országosan.

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Minden rendben volt, gyors és pontos a kiszolgálás

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő légkondicionáló szerelés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Légkondicionáló szerelés: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a légkondicionáló szerelés átlagos díja 6600 - 12300 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Klímaszerelők - hogyan válasszunk Nyíregyházán?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKLÍMA TÖLTÉS ÁRAK szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált járműklíma-szerelőt hívnod ha erre van szükséged: autóklíma töltés árak.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi klímaszerelő segítségét?

Egy profi járműklíma-szerelő az autóklíma töltés árak mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: légkondicionáló szerelés?

Az Autóklíma töltés árak és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy járműklíma-szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.