Samsung akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 12 telefon szerelő közül! Korrekt samsung akkumulátor csere árak — 4700-8900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Nyíregyházán közelében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 telefon szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a samsung akkumulátor csere Nyíregyházán?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

A megoldások embere vagyok. Fő profilunk:, samsung kijelző csere, telefon pixelhiba javítás, kijelző javítás, képernyő csere, telefon adatmentés

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon képernyő javítás, telefon lcd kijelző javítás, telefon képernyő javítás, huawei akkumulátor csere, telefon kamera lencse javítás

  • Samsung akkumulátor csere

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Türelmesen végigvezetett a távoli adatmentés pontjain, megállt a lehetőségeknél (például egy külön firmware fájl letöltése és használata, ha a szabványos módszer nem működött).

Balázs N.
Balázs N. 4400 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm! iPhone után gyártott akkumulátor csere ár: iPhone 4, 4s, 5, 5s telefon akku csere ára: 5500 Ft, - iPhone 6, 6s telefon akku csere ára: 10.000 Ft, - iPhone 7, 7 plus telefon akku csere ára: 7500 Ft

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, üvegfólia telefonra felhelyezés, iphone se akkumulátor csere, telefon hangszóró javítás, telefon üvegcsere, Telefon takarítás

    6100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

A képernyő cseréje a megadott határidő előtt és nagyon jó minőségben történt. A munkát végző személy nagyszerű ügyfélszolgálattal, közvetlen kezekkel és speciális felszereléssel rendelkezik a minőségi okostelefon-javításhoz, mivel a telefon a javítás után olyan, mintha új lenne. Az Igorral való együttműködés az én esetemben pozitív eredmény, időt és pénzt takarított meg. Bónuszként ment - védőüveg a képernyőn és műszaki tanácsadás a jövőre nézve. Ajánlom ezt az előadót, mint tisztességes embert és az ügyének erős szakemberét. Köszönöm.

Balázs S.
Balázs S. 4431 Nyíregyháza Online

Kedves érdeklődő! Szerviz szolgáltatásunk:, telefon érintőképernyő javítás, alcatel kijelző javítás, telefon lcd kijelző javítás, telefon alaplap javítás, samsung telefon üvegcsere

Kiegészítő szolgáltatásaink:, huawei akkumulátor csere, betört telefon kijelző javítás, iphone se akkumulátor csere, telefon törött kijelző javítás, telefon hangszóró tisztítás

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Telefon gyorsan és hatékonyan megjavítva, hála az ezermesternek!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő samsung akkumulátor csere közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Samsung akkumulátor csere: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a samsung akkumulátor csere átlagos ára 5500 - 10400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Nyíregyházán az autó ülés javítás szolgáltatáshoz már 22 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ ÜLÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autókárpitost megbíznod ha a következőre van szükséged: autó ülés javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy profi autókárpitos az autó ülés javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: samsung akkumulátor csere?

Az Autó ülés javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy autókárpitost nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.