Csatlakozzon idősek önismereti csoportjához nyíregyházi üléseken

Találj pszichológust idősek önismeretire! Csatlakozz csoporthoz

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb önismereti csoportvezetők listája Nyíregyházán

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Idősek önismereti csoport feladat

Nyíregyháza
38 perce

Csatlakozzon Nyíregyházán időseknek szóló önismereti csoporthoz. Adjon leírást magáról, egyszerű elvárásokat teljesítsen. A szakember barátságos hangnemben vezeti az üléseket, 60 perces foglalkozásokkal, heti egyszer. Ha hiányzik a részvétel, jelezze előre.

Csatlakozzon idősek önismereti csoportjához

Nyíregyháza
egy hónapja

Szeretnénk, ha csatlakozna egy önismereti beszélgetéshez Nyíregyházán. A feladat: találjon egy időseknek szóló csoporttalálkozót, ahol kedvük szerint beszélgethetnek. A szakértő legyen kommunikatív, türelmes és empatikus, legyen tapasztalata hasonló környezetben. A munka akkor kezdődik, amikor a csoportos beszélgetés megszervezése zökkenőmentesen zajlik, és a résztvevők biztonságban érzik magukat.

Csatlakozzon az idősek önismereti csoportjához

Nyíregyháza
2 hónapja

Egyszerű feladat: keressen egy helyi idősek önismereti csoportot Nyíregyházán. A szakember legyen barátságos, türelmes, és beszélje a magyart. A részvétel feltétele a hetente egyszeri találkozó, 60 perces foglalkozás, és a csoport feladata az önismeret fejlesztése beszélgetésekkel.

Idősek önismereti csoport szervezése

Nyíregyháza
egy éve

Kedves szakértő, azt szeretném, ha segítenél egy időseknek szóló önismereti csoport szervezésében Nyíregyházán. A feladatom az, hogy kialakítsunk egy olyan programot, ahol az idősek könnyen megoszthatják tapasztalataikat, érzéseiket és megismerhetik egymást. Olyan szakemberre van szükség, aki tapasztalt az idősek pszichológiai támogatásában és csoportvezetésében. A feladat magában foglalja a csoport témáinak kidolgozását, a foglalkozások levezetését és a résztvevők motiválását. Fontos, hogy a program megfelelő környezetben valósuljon meg, és a résztvevők biztonságban érezzék magukat. Kérem, írjon nekem, ha Ön megfelel ezeknek a feltételeknek és szívesen vállalja a feladatot.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Mit jelent pontosan az Idősek önismereti csoport Nyíregyházán, és milyen célokat tűz ki maga elé?
Az Idősek önismereti csoport Nyíregyházán egy olyan közösség, ahol az idősek személyes fejlődését, önismeretét és életminőségét kívánjuk támogatni. Célunk, hogy a résztvevők jobban megértsék saját érzéseiket, tapasztalataikat, és ezáltal aktívabb, kiegyensúlyozottabb életet éljenek.
Milyen tevékenységek és módszerek jellemzik az önismereti csoportot, és hogyan segítik ezek az időseket?
Kik vehetnek részt az önismereti csoportban, és van-e valamilyen speciális követelmény a jelentkezéshez?
Milyen pozitív hatásokat tapasztalhatnak az idősek az önismereti csoportban való részvétel során?