Autó vontatása: erre van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Autómentőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj autómentő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 42 autómentő közül! Korrekt autó vontatása árak: 1800-3300 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán környékén elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 autómentő most online

Zoltan

Zoltan

A környeken vagyok.

Karoly

Karoly

Ingyenes kiszallas.

Viktor

Viktor

Szállítás 0-24

Mennyibe kerül az autó vontatása Nyíregyházán?

1800 - 3300 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb autómentők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező autómentőt!

Üdvözlöm! Gsm szerviz, mobiltelefon javítás, mobiltelefon szerviz gyorsan szakszerűen. Mi kizárólag gyári vagy neves gyártók kiváló minőségű alkatrészeivel és tartozékaival foglalkozunk, ha olcsó használhatatlan termékeket keres melyekkel tovább szennyezi a világot akkor rossz helyen jár !

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon törött kijelző javítás, telefon érintőképernyő javítás, képernyő csere, iphone se akkumulátor csere, telefon kijelző javítás

  • Autó vontatása

    3900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Minden tökéletes volt! A munkát nagyon jól végezték. Köszönöm. Ajánlott.

Eva Nagy
2 éve

Kedves érdeklődő! Mobiltelefon szerviz Szeged, Apple szerviz Szeged, Xiaomi szerviz Szeged, Samsung szerviz Szeged, mobszerviz.

Főbb szolgáltatásaink:, samsung telefon üvegcsere, alcatel kijelző javítás, telefon mikrofon javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, képernyő csere

    3600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, minőségi, gyengéd, nyugodt és tisztelettudó) Mindenkinek ajánlom))))

A megoldások embere vagyok. Márkától és gyártótól függetlenül vállaljuk minden meghibásodott készülék javítását

Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes csengő szerelés, törött telefon kijelző javítás, xiaomi akkumulátor csere, telefon kamera lencse javítás, kijelző javítás

    6800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Először 4 évvel ezelőtt jártam ennél a technikusnál. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Ezúttal kifejezetten Igort kerestem meg ebben a pályázatban. És ismét nem hagyott cserben. Ügyfélbarátság, őszinteség és az eredmény mind kiváló!

Tisztelt Érdeklődő! Munkáim:, telefon usb csatlakozó javítás, telefon üveg karc javítás, asztali telefon javítás, telefon törött kijelző javítás, samsung kijelző csere

Fő profilunk:, iphone x akkumulátor csere, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon hangszóró tisztítás, asztali telefon javítás, telefon hangszóró tisztítás

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan jött, remek munkát végzett, és jó tanácsokat adott. Nagyon ajánlom a mestert.

Kecskemét dolgozom, megyében is! Samsung Galaxy szerviz, Samsung Galaxy javítás, kijelző, lcd és érintő csere, javítás. Akkumulátor csere-akku csere-Üveg plexi csere. Huawei szerviz, Huawei javítás, Huawei kijelző javítás, csere. iPhone szerviz, iPhone javítás, iPhone kijelző, lcd és érintő csere, javítás. Sony Xperia szerviz, Sony Xperia javítás, kijelző, lcd és érintő csere, javítás. Töltő csatlakozó, micro usb, micro usb-c, dokk csatlakozó csere, javítás. 17 év Tapasztalat, Gyors Gsm Szerviz Szolgáltatás, Minőségi Alkatrészek.

Fő profilunk:, asztali telefon javítás, törött kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, telefon hangszóró javítás, telefon alaplap javítás

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyon jó! Kicseréltük az akkumulátort, mindent diagnosztizáltunk. Bónuszként megnéztem az otthoni számítógépemet. Ajánlom!

Győr dolgozom, megyében is! A javításra leadott készüléket javítás előtt és javítás után is tesztelik szervizeseink, hogy tökéletes állapotban kerüljön vissza hozzád.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, iphone 5s akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, telefon adatmentés, telefon kijelző csere

    3500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Kijelző csere, a halottnak hitt telómon. Barátságos, gyors, megfelelő tájékoztatás, korrekt ár, minden pöpec. Telefonnal csak ide!

Rendelj autómentő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy autómentő autó vontatása közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Autó vontatása: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán az autó vontatása átlagos ára 1800 - 3300 Ft. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Autómentők - hogyan választhatunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek autómentőt Nyíregyházán?

Jelenleg 42 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ VONTATÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok autómentőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autómentőt hívnod ha a következőre van szükséged: autó vontatása.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi autómentő?

Egy jó autómentő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: autó vontatása?

Az Autó vontatása és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autómentőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.