Élő állat szállítása futárral: erre van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Futárt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj futár szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 14 futár közül! Korrekt élő állat szállítása futárral árak — 700-1400 Ft-tól. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 futár most online

Szatmári F.

Szatmári F.

Kedvezményt adok

Dóra K.

Dóra K.

Sok tapasztalatom van

Szakter E.

Szakter E.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül az élő állat szállítása futárral Nyíregyházán?

700 - 1400 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb futárok Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező futárt!

Laura V.
Laura V. 4405 Nyíregyháza Online

  • Élő állat szállítása futárral

    2500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon jó!!!!

Rita
2 éve
Kitti R.
Kitti R. 4405 Nyíregyháza Online

    1200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon korrekt cég.

Hajnalka
2 éve
Attila F.
Attila F. 4481 Nyíregyháza Online

    2500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Pontos. Szakszerű. Segítőkész. Megoldáskereső. Udvarias.

Izidor
2 éve
Zsuzsi H.
Zsuzsi H. 4405 Nyíregyháza Online

    1400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm a segítségüket!

Gábor
2 éve

    1300 Ft

Megbízható kivitelező, csillagos ötös

Illyes
2 éve
Szilvia N.
Szilvia N. 4431 Nyíregyháza Online

    1400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható , korrekt cég rugalmasan segítik a dolgainkat

Dávid
2 éve
Géza E.
Géza E. 4551 Nyíregyháza Online

    2400 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Köszönöm a gyors és korrekt tájékoztatást. Segítőkész csapat, alapos, tiszta munkavégzés. Szívesen ajánlom másoknak is.

Mihály
2 éve
Moczás A.
Moczás A. 4246 Nyíregyháza Online

    1500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt! Megbízható, precíz szolgáltató!

Máté
2 éve
Brigi S.
Brigi S. 4400 Nyíregyháza Online

    1500 Ft

Korrekt, hozzáértő csapat.

László
2 éve

    1400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt partner.

Lívia
2 éve

Rendelj futár szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy futár élő állat szállítása futárral közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Élő állat szállítása futárral: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán az élő állat szállítása futárral átlagára 700 - 1400 Ft. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Futárok - hogyan válasszunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok futárt Nyíregyházán?

Jelenleg 14 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÉLŐ ÁLLAT SZÁLLÍTÁSA FUTÁRRAL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk futárt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált futárt keresned akkor, ha erre van szükséged: élő állat szállítása futárral.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi futár segítségét?

Egy megbízható futár az élő állat szállítása futárral mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha futárt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!