Karácsonyi családi fotózás szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Fotóst találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj fotós szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 41 fotós közül! Korrekt karácsonyi családi fotózás árak — 12400-23300 Ft/csomag. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Nyíregyházán közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 fotós most online

Csaba N.

Csaba N.

Kedvezményt adok

Monika P.

Monika P.

Tapasztalt vagyok

Mihály V.

Mihály V.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a karácsonyi családi fotózás Nyíregyházán?

12400 - 23300 Ft/csomag

A legjobb kőművesek Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fotóst!

Péter K.
Péter K. 4405 Nyíregyháza Online

  • Karácsonyi családi fotózás

    4300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Foarte amabili si rapizi. Preturi acceptabile

Ágnes M.
Ágnes M. 4551 Nyíregyháza Online

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

A szolgáltatás minősége kiváló, csak pozitív tapasztalataim vannak.

István
2 éve
Géza M.
Géza M. 4433 Nyíregyháza Online

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon kedves, barátságos vidám hangulatú fotózásokban van mindig részünk 😊. A fotók kidolgozása minőségi. Ajánlom Ildikót mindenkinek, aki fotózkodni szeretne.

Gyula
2 éve
Ági K.
Ági K. 4400 Nyíregyháza Online

    5900 Ft

Mint azt tudni illik egy éhenkórász beagleről nem egyszerű képeket készíteni. 😂 De Zsolt ezt is megoldotta és elkészítette kiscsaládunk csodálatos karácsonyi képeit. 8 év után úgy döntöttünk Szilveszterrel, hogy összekötjük az életünket hivatalosan is. Az esküvőnkön és a lagzin is profi munkát végzett. :) Ezer köszönet <3

Sándor
2 éve
Renáta B.
Renáta B. 4432 Nyíregyháza Online

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon jó, kiváló élmény, szép emlék!

Andi
2 éve
Ilona T.
Ilona T. 4551 Nyíregyháza Online

    5600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Kriszta nagyon kedves és türelmes a gyerekekkel! A képek szépek. Korrekt áron dolgozik.

Erzsébet
2 éve

Rendelj fotós szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy fotós karácsonyi családi fotózás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Kert burkolás: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a kert burkolás átlagos ára 3400 - 6300 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - mi alapján válasszunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek kőművest Nyíregyházán?

Most 39 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KERT BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk kőművest?

Megéri egy Qjob-on megtalálható kőművest keresned ha erre van szükséged: kert burkolás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi kőműves segítségét?

Egy profi kőműves a kert burkolás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: kőműves?

Ha egy megfelelő kőműves segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A kert burkolás és a hasonló feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.