Reklámfilm készítés szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Videószerkesztőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj videószerkesztő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 39 videószerkesztő közül! Korrekt reklámfilm készítés árak: 2900-5400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Nyíregyházán környékén dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 videószerkesztő most online

Renáta M.

Renáta M.

Kedvezményt adok

Tímea K.

Tímea K.

Tapasztalt vagyok

Andrea V.

Andrea V.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a reklámfilm készítés Nyíregyházán?

2900 - 5400 Ft/db

A legjobb videószerkesztők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező videószerkesztőt!

Judit B.
Judit B. 4246 Nyíregyháza Online

  • Reklámfilm készítés

    3700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

My experience with The Visualbrand Photography was great from the very start. Michele Agostinis is super professional, he took amazing and unique pictures and he really understood my style, and needs. Besides he was always very prompt at responding to my calls and emails. It was exactly what I was hoping for and the pictures look so beautiful. I will definitely recommend The Visualbrand Photography: you will be sure to have a comfortable session and gorgeous photos afterwards! Thank you Michele.

László
2 éve

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Csodálatos képeink lettek. Nagyon tetszik hogy szabadban is készít fotókat Barbi. Megbízható és gördülékeny a fotózás szervezése, maga a fotózás pedig remek hangulatban telt. Kreatív és egyben rugalmas is a kéréseinkkel kapcsolatban. Szívesen ajánlom mindenkinek! :)

Bettina
2 éve
Sándor K.
Sándor K. 4400 Nyíregyháza Online

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nemrég forgattunk itt, és őszintén nem elég az öt csillag. A kommunikáció nagyon könnyű volt, a stúdió jó helyen van. Fanni végig velünk volt a forgatáson, igazán segítőkész volt. A stúdió maga nagyon hangulatos volt és jól felszerelt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Domonkos
2 éve
Attila F.
Attila F. 4405 Nyíregyháza Online

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, gyönyörű munka a megbeszélt időpontra.

Kitti
2 éve
Sándor N.
Sándor N. 4405 Nyíregyháza Online

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Príjemné prostredie. Práca na vysokej úrovni. Vidno, že ju robia odborníci,ktorí majú veľké estetické cítenie. Odporúčam.

Imre
2 éve
Norbert K.
Norbert K. 4433 Nyíregyháza Online

    5400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt, jófej srác. Látszik hogy komolyan veszi amit csinál, és minőségi is. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Tünde
2 éve

Rendelj videószerkesztő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy videószerkesztő reklámfilm készítés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Tetőszigetelés hőszigetelés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a tetőszigetelés hőszigetelés átlagára 5200 - 9800 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Nyíregyházán a tetőszigetelés hőszigetelés szolgáltatáshoz már 53 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőszigetelőt Nyíregyházán?

Most 41 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TETŐSZIGETELÉS HŐSZIGETELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek tetőszigetelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tetőszigetelőt keresned ha erre van szükséged: tetőszigetelés hőszigetelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy tetőszigetelő?

Egy megbízható tetőszigetelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: tetőszigetelés hőszigetelés?

A tetőszigetelés hőszigetelés és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy tetőszigetelőt bátran megbízhatsz vele.