Enyhítse oppozíciós zavart viselkedésterápiával Ózden
Találj pszichológust oppozíciós zavarra! Foglalj viselkedésterápiát
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb gyermekpszichológusok listája Ózden
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
310 vélemény
frissítve 02 március 2026Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Oppozíciós zavar viselkedésterápiás kezelése
Szeretném felvenni a kapcsolatot egy tapasztalt pszichológussal vagy terapeuta szakemberrel, aki jártas az oppozíciós zavar kezelésében. A feladatom az, hogy személyre szabott viselkedésterápiás kezelést biztosítson egy 10 éves gyermek részére, aki agresszív, ellenálló és kihívó viselkedést mutat. Fontos, hogy a terapeuta szaktudással rendelkezzen a gyermekpszichológia területén, és tapasztalatot szerezzen az oppozíciós zavar kezelésében. A terápia során külön figyelmet fordítanánk a pozitív megerősítésre, a strukturált környezet kialakítására és a családi támogatásra. A kezelés helyszíne Ózd, és elvárom, hogy a szakember rendszeres konzultációkat tartson, valamint nyomon kövesse a gyermek fejlődését.
Viselkedésterápiás tanácsadás oppozíciós zavar esetén
Olyan pszichológust vagy terapeutát keresek, aki szakértő az oppozíciós zavarban, és képes hatékony viselkedésterápiás módszereket alkalmazni. A feladatom az, hogy egy 12 éves fiatalnak nyújtsak tanácsokat és terápiás támogatást, aki rendszeresen ellenáll, kihívó és dacol a szüleivel és tanáraival. Elvárás, hogy a szakember jól ismerje az oppozíciós zavar jellemzőit, és képes legyen a gyermekkel együttműködve kialakítani egy céltudatos kezelési tervet. A munkát Ózd területén kell elvégezni, ahol személyes találkozókat tartunk, és a kezelések során a gyermek személyiségét és környezetét is figyelembe veszi.
Gyermek viselkedésterápia oppozíciós zavar kezelésére
Keresek egy szakembert, aki tapasztalattal rendelkezik a gyermekekkel végzett viselkedésterápiában, különösen az oppozíciós zavar kezelésében. A feladatom az, hogy egy 8 éves gyermek számára nyújtson terápiás foglalkozásokat, melyek célja a dacoló, ellenálló viselkedés csökkentése és a pozitív viselkedés megerősítése. A terapeuta legyen elkötelezett, empatikus és jól kommunikáljon a gyermekkel, továbbá legyen jártas a családi támogatásban is. A munkát Ózd területén, személyes találkozók keretében kell elvégezni, rendszeres értékeléssel és a fejlődés nyomon követésével.
Szakértő keresése oppozíciós zavar terápiájára
Olyan pszichológus vagy pszichoterapeuta szakembert keresek, aki specializálódott az oppozíciós zavar kezelésére gyermek- és ifjúkorban. A feladatom az, hogy egy 14 éves fiatalnak nyújtson komplex terápiát, mely magában foglalja a viselkedésterápiát és a családi konzultációkat is. Az elvárásom, hogy a szakember rendelkezzen tapasztalattal az oppozíciós zavar felismerésében és kezelésében, és képes legyen egyéni, valamint csoportos terápiás módszereket alkalmazni. A terápia helyszíne Ózd, ahol a rendszeres foglalkozásokat személyesen kell tartani, biztosítva a fiatal és a család támogatását.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436
