Minőségi ajtó felújítás Pécsen. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ajtófelújító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Keressen a legjobb ajtó felújító szakemberek között Pécsen! Több mint 57 szakértő áll rendelkezésére. Válasszon minőségi szolgáltatást és kényelmes árakat! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Pécsen környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

9 ajtófelújító most online

Imre

Imre

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül az ajtó felújítás Pécsen?

5700 - 10700 Ft/óra

A legjobb ajtófelújítók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ajtófelújítót!

Nyílászárók felújítása garanciával, gyorsan, kiváló minőségben Budapest és vonzáskörzete. Fa nyílászárók és műanyag nyílászárók javítása felújítása modern techonológiákkal gyorsan.

  • Ajtó felújítás

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Kádas fürdőszobánkból épített tusolós wellness központot varázsoltak :) Minőségi munkájukat ezúton is köszönöm !

Ajtó Javítás Garanciával Ajtójavítás Garanciával Ajtó Javítás Ajtójavítás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Az egész lakásban nyílászáró cserét végeztek nálam, valamint kádat is cseréltek. Megbízható szakemberek elérhető áron. Ha még szükség lesz szakemberre lakásfelújítással kapcsolatban, csak Őket fogom hívni. Köszönöm a precíz munkát! :)

ZiHER
2 éve

Beltéri ajtócsere gyorsan és egyszerűen. Precíz és gyors munkavégzés minden alkalommal. Csatlakozzon elégedett ügyfeleinkhez ön is. Olcsótól a prémiumig. Egyedi tervezésű ajtók.

    3600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon kedvesek és segítőkészek! Köszönöm a szuper szép polcokat, amiket levágtak nekem!

Kiszállítással, beépítéssel, társasházba, csládi házba, kültérre nyíló acél bejárati ajtó. UV és időjárás álló külső bevonat, hőhídmentes alumínium tok és küszöb, acél ajtólap. Profiktól Önnek, gyorsan. A védjegy tulajdonostól. Az eredeti HiSec ajtó. Országos beéíptés.

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Sok sok minden 1 helyen. Mindig van az az áru amiért megyek. A lapszabászat szuper. Csak ajánlani tudom.

20 év tapasztalat Non stop elérhetőség Rövid határidővel Budapest Fejér megye Pest megye. Jelmondatunk Ha az ablak jól működik a vihar már fel sem tűnik. Műanyag teraszajtó javító.

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon jó hely. Rengeteg felé dolog kapható, nem túl drágán. Én csak egy kisebb falapot szerettem volna vágatni, másnap reggel már hívtak, hogy készen van. Profi nagyon.

Rendelj ajtófelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő ajtó felújítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Ajtó felújítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen az ajtó felújítás átlagos ára 6300 - 11900 Ft/óra. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ajtószerelők - hogyan válasszunk Pécsen?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ajtószerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 48 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AJTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű munkákhoz hívhatunk ajtószerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: ajtó felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi ajtószerelő segítségét?

Egy megbízható ajtószerelő az ajtó felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: ajtó felújítás?

Az Ajtó felújítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy ajtószerelőt bátran megbízhatsz vele.