Betonlépcső burkolás Pécsen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonlépcsőburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassza szakértőinket a Pécsi Betonlépcső burkoláshoz! 59 profi közül válogathat. Minőségi munka garantált! Kérjen ajánlatot még ma! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Pécsen közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 betonlépcsőburkoló most online

Tibor

Tibor

Ma is elvállalom.

akos

akos

A környéken vagyok.

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a betonlépcső burkolás Pécsen?

5800 - 11000 Ft/fm

A legjobb betonlépcsőburkolóok Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonlépcsőburkolót!

Vállaljuk házak, lakások teljes körű felújítását legyen szó kisebb-nagyobb munkákról!

  • Betonlépcső burkolás

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Családi házunk felújításakor vettük igénybe szolgáltatásait, akikben széleskörű tapasztalattal és kiváló szakértelemmel rendelkező csapatot ismertünk meg. Választásunkat nem bántuk meg, bátran ajánlom a felújítás, vagy kisebb átalakítás előtt állók figyelmébe.

Könnyen és jól átlátható ajánlat. Amit vállalunk magas szinten végezzük el határidőre. Megkönnyítjük Önnek a felújítás folyamatát. Önnek csak az elképzeléseit kell átadnia.

    5800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nem foglalkoztak velünk garanciás ügyben

Válassz okosan burkolót, mások segítségével. Kérj be több ajánlatot is ingyen! Írásban vagy telefonon. 70.000+ szakember. Minősített szakemberek. Ingyenes ajánlatkérés.

    3800 Ft

Precíz és megbízható. Maradéktalanul elvégezték a vállalt munkát. (sőt) Tisztaságot hagytak maguk után. Csak ajánlani tudom.

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket! Stresszmentes kivitelezés. 95 visszatérő ügyfél. Összeszokott csapat. 500+ megbízás.

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható. Korrekt szakember.

Parkett lépcsőink tarósága megegyezik a fa lépcsők tartóságával. Parkettlépcső burkolataink kiváló ár érték arányban vannak. Parkettlépcső. Lépcsőburkolat. Fa lépcsőburkolat.

    5400 Ft

A kiszolgálás, ügyintézés rendkívül udvarias volt. A termék minőségével viszont nem vagyok elégedett: már lerakás közben egy raklapnyi térkövet félretettem, mert nagyobb darabok hiányoztak belőle. Ezt visszavittem, s korrekt módon ki is cserélték, garantálva ezzel, hogy makulátlan legyen a térkövezett udvarunk. Pár hét elteltével észrevettem, hogy az autóval használt területen újból olyan kövek vannak, melyekről nagyobb darabok lemorzsolódtak. Ezt akkor levélben-fotót is csatolva- jeleztem a gyártó felé. Készségesen válaszoltak is, hogy nyugodjak meg, térköveik minden tekintetben megfelelnek a minőségi követelményeknek, messzebbről kell egyben nézni az egészet. “Gyötörjem, nyúzzam,sózzam nyugodtan” -írták a levélben. Most fél év telt el, nem gyötörtem, nem nyúztam, szimplán rendeltetésszerűen használtam. Napról napra találok újabb darabokat, amiknek a széle málik szét. (20-40mm x 10-15mm, szoval nem kis darabokban) Ha ilyen tempóban folytatódik ez a folyamat, 2 év után már nem tudok olyan messziről ránézni, hogy szépnek lássam. Rendkívül csalódott vagyok. Tisztelettel.

Rendelj betonlépcsőburkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló betonlépcső burkolás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Betonlépcső burkolás: mennyi a munkadíj Pécsen?

Pécsen a betonlépcső burkolás átlagára 5100 - 9600 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - hogyan válasszunk Pécsen?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok burkolót Pécsen?

Ebben a pillanatban 42 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BETONLÉPCSŐ BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek burkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált burkolót hívnod ha a következőre van szükséged: betonlépcső burkolás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy burkoló segítségét?

Egy jó burkoló a betonlépcső burkolás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: betonlépcső burkolás?

A betonlépcső burkolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy burkolót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.