Teljes körű bitumenes tetőszigetelés Pécsen. Az Ön igényeire szabva!

Tetőszigetelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőszigetelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 62 tetőszigetelő közül! Korrekt bitumenes tetőszigetelés árak — 5000-9500 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 tetőszigetelő most online

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Miklós

Miklós

Tibor

Tibor

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a bitumenes tetőszigetelés Pécsen?

5000 - 9500 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőszigetelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőszigetelőt!

Autóbeálló, fedett kocsibeálló építés, féltető, előtetők, filagória, pavilon készítése. Tetőfedés és tetőjavítás, bádogos, ács munkák az ország teljes területén! Korrekt árak. Tetőfedő szolgáltatások. Cserepezés. Palatető felújítás. Korcolt tetőfedés. Régi tetők cseréje.

  • Bitumenes tetőszigetelés

    9000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

A legg jobbak

Családi házak tetőfelújítása, teljes tetőcserével most akár azonnali kezdéssel. Garanciával vállalunk tetőfedést, tetőfelújítást, palatető felújítást és bádogos munkát. Díjmentes állapotfelmérés. Garancia. 30 év tapasztalat. Ingyenes árajánlat.

    8600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, tökéletes, zseniális... Ügyintézés: szakszerű és nagyon rugalmas.

Ács, tetőfedő és bádogos munkák készítése, profi tetőfedő csapat, minőségi alapanyagok. Ingyenes felmérés. Akár 20 év garancia. Díjmentes árajánlat. Anyagbeszerzés.

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Profi tájékoztatást kaptam, nagyon segítőkész és minden a megbeszéltek szerint és pontosan rendeződött. Ajánlom mindenkinek.

Ereszcsatornák építése. lemezes tetőfedések készítése garanciával. Bádogos munkák vállalása az Ön igényeinek megfelelően, a lehető legrövidebb határidővel!

    8600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Olcsó árak,jó minőségű lemezek!Ajánlom!

Minden bádogozással kapcsolatos munka: ereszcsatorna szerelés, javítás, tisztítás. Bármilyen ereszcsatornával kapcsolatos javítás, vagy új ereszcsatorna telepítés. Tetőjavítás. Tetőfedés. Bádogos munkák. Szolgáltatások: Tetőfedés, tetőjavítás, Ereszcsatorna szerelés.

    5900 Ft

Korrekt csapat, segítőkészek és jók az árak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Érdemes ellátogatni a telephelyükre nagyon sok lemez van kiállítva több színben, így könnyen választani.

Rendelj tetőszigetelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőszigetelő bitumenes tetőszigetelés közben Pécsen

Népszerű kérdés

Bitumenes tetőszigetelés: mennyi a munkadíj Pécsen?

Pécsen a bitumenes tetőszigetelés átlagos ára 4200 - 8000 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőszigetelők - hogyan választhatunk Pécsen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tetőszigetelőt Pécsen?

Most 46 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BITUMENES TETŐSZIGETELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk tetőszigetelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tetőszigetelőt hívnod ha szükséged van erre: bitumenes tetőszigetelés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy tetőszigetelő segítségét?

Egy megbízható tetőszigetelő a bitumenes tetőszigetelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha tetőszigetelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!