Bojler áram bekötés Pécsen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Bojler áram bekötés Pécsen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Bojler áram bekötés Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

12 villanyszerelő most online

Nandor

Nandor

Sok tapasztalatom van

Győző

Győző

Ma is elvállalom.

Laszló

Laszló

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a bojler áram bekötés Pécsen?

9000 - 17000 Ft

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Fő profilunk: elektromos karbantartás, felülvizsgálat, régi elektromos vezeték csere, lakás villanyszerelés (új, felújított).

Milyen villanyszerelő árak:

  • Elektromos padlófűtés beszerelése 1 db - 35.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 13000 Ft
  • Biztosítéktábla csere 4 db kismegszakítóig: 19.400 Ft

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Bojler áram bekötés

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Szavahihető és megbízható. Becsületes ember.

Balázs
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: lépcsőházi automaták cseréje, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, földkábel csatlakozás kiépítése.

Villanyszerelő árak:

  • Elosztótábla kiépítés/csere anyagköltség: 35.000 Ft-tól.
  • Konnektor cseréje: 2000 Ft-tól 2500 Ft-ig
  • Túlfeszültség védelem: 15000 Ft /darab

    4500 Ft

Norbert P. - Bojler áram bekötés Pécsen - 1
Norbert P. - Bojler áram bekötés Pécsen - 2
Norbert P. - Bojler áram bekötés Pécsen - 3
Norbert P. - Bojler áram bekötés Pécsen - 4
Norbert P. - Bojler áram bekötés Pécsen - 5

9 vélemény / értékelés 4.8

Mintha a sajátját csinálná. Kifejezetten precíz munka.

Zsigmond
3 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: elektromos hibakeresés, mérőhely kialakítás, ideiglenes és végleges villamos oszlop állítás.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Villanytűzhely bekötése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Biztosítéktáblába építhető csengő: 3.000 Ft

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    7300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Munkája mutatja, hogy megbízható. Elégedett vagyok velük.

Kelemen
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő bojler áram bekötés Pécsen

Gyakori kérdés

Bojler áram bekötés: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a bojler áram bekötés átlagára 6000 - 11300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható értékeléseket?

Pécsen a bojler áram bekötés szolgáltatáshoz már 61 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 41 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: bojler áram bekötés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a bojler áram bekötés és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.