Burkolás Pécs szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Ezermestermost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Keressen szakembert Pécsen burkolási munkákhoz! Több mint 60 elérhető szakember áll rendelkezésére. Kérjen ajánlatot most! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 burkoló most online

David

David

Érdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Levente

Levente

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a burkolás Pécsen?

5400 - 10100 Ft/nm

A legjobb burkolók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező burkolót!

Fedezze fel a padlóburkolatok széles választékát és találja meg álmai padlóját. A padló az otthon belső terének alapja, nálunk megtalálja az igazit. Van közel kereskedő.

  • Burkolás

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Rugalmas, precíz, megbízható csapat, csak jót tudok mondani róluk!

Parkett lépcsőink tarósága megegyezik a fa lépcsők tartóságával. Parkettlépcső burkolataink kiváló ár érték arányban vannak. Parkettlépcső. Fa lépcsőburkolat. Lépcsőburkolat.

  • Burkolás

    7000 Ft

Pontos , megbízható.Ár -érték arányban kiváló!

A PerfectStone kő- és márványszőnyegek népszerű felületek természetes kőből. Kő- és márványkavics szőnyegek a legmagasabb UV-védelemmel. Minőség. Piaci egység. Szolgáltatás. Építési kémia.

  • Burkolás

    4100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Szenzációsan széles választék! Segítőkész kiszolgálás. Sajnos drágábbak, mint a többi hasonló cég. Viszont előnye, hogy nagy a raktárkészlete.

Tervezéstől a kivitelezésig, önhordó vasszerkezetes, betonburkolás! Galériában több referenciaképet is megtekinthet! Egyedi falépcső készítés. Tetőtér beépítése. Önhordó lépcsők. Szolgáltatások: Helyszíni felmérés, Tervezés, Gyártás.

  • Burkolás

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Kiváló minőség. Kedves személyzet.

Megbízható Burkolók Országosan, Rövid Határidővel és Megfizethető Árakkal! Ajánlatkérés 1 Perc Alatt és Csak Válogatnod Kell a Legjobb Burkolók Közül! Teljeskörű megoldások.

  • Burkolás

    5700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Szakszerű kiszolgálás , óriási választék!!!!

Rendelj burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ezermester burkolás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Burkolás: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a burkolás átlagos díja 5100 - 9600 Ft/nm. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - mi alapján választhatunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek ezermestert Pécsen?

Most 49 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk ezermestert?

Megéri egy Qjob-on megtalálható ezermestert hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: burkolás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi ezermester segítségét?

Egy jó ezermester a burkolás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged rá: ezermester?

Ha egy megbízható ezermester segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A burkolás és a hasonló munkák legjobb szakembereit itt mind megtalálod.