Csempe leszedés Pécsen gyorsan és hatékonyan!

Hidegburkolót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hidegburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb hidegburkolókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 73 hidegburkoló közül, 1600-3000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Pécsen bérelj fel a legjobb szakembereket a csempe leszedés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Pécsen közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

11 hidegburkoló most online

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

adam

adam

Ma is elvallalom.

Szilveszter

Szilveszter

Mennyibe kerül a csempe leszedés Pécsen?

1600 - 3000 Ft/nm

A legjobb hidegburkolók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hidegburkolót!

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Főbb szolgáltatásaink: Fürdőkád felújítás; Wc csempézés; Rendbe rakjuk otthonát. poszter tapétázás

  • Csempe leszedés

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors. Pontos.

Segítünk háza felújításában. Mindent intézünk. Komplex felújítást válallunk. Közös ingyenes konzultáció, tervezés, anyagbeszerzés és kivitelezés. Feladatok amiket vállalok: Fürdőszoba csempe felújítás; Wc burkolás, Stresszmentes lakásfelújítás, ablak gittelés

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon rugalmas és készséges eladók! Köszönöm a segítséget!

Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. 15 napos határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. Szakember gárda. Szolgáltatásaink: Kád zománc felújítás; Panel wc felújítás, Fürdőszobák átalakítása, mennyezet festés

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Szuper

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Ingyenes felmérés. Exclusive kialakítások. Minőségi felújítás. Megbízható, precíz csapat. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vas kád felújítás; Wc csempézés, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, lakásfelújítás

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt kiszolgálás

Fürdőszoba, konyha felújítás? Minőségi csempék, padlólapok óriási választéka. Több, mint kétezerféle minőségi csempe és padlólap beltérre és kültérre. Szakszerű tanácsadás. Ingyenes házhozszállítás. Folyamatos akciók. Szolgáltatásaink: Kád zománc felújítás; Wc burkolás, Álomfürdőszoba Neked is, cső mázolás

    2700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Az üzletben dolgozók sajnos nincsennek a helyzet magaslatán, ha a két szerelő, Norbi és Imre nem lennének olyan lelkiismeretesek, amilyenek Szolnokon a Jola be is zárhatna!

Festéstől a szigetelésig, szárazépítészeti szolgáltatásokkal. Külső és belső házfelújítás. 23 év szakmai tapasztalat, számtalan projekt. Külső és belső falfestés. Szolgáltatásaink: Komplett fürdőszoba felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, tisztasági mázolás

    5300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkész, gyors kiszolgálás!

Rendeld meg hidegburkoló szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hidegburkoló csempe leszedés közben Pécsen

Népszerű kérdés

Csempe leszedés: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a csempe leszedés átlagos ára 9900 - 18600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós véleményeket?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hidegburkolót Pécsen?

Most 41 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSEMPE LESZEDÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk hidegburkolót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált hidegburkolót megbíznod ha a következőre van szükséged: csempe leszedés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi hidegburkoló?

Egy jó hidegburkoló részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben lehet szükséged rá: hidegburkoló?

Ha egy megfelelő hidegburkoló segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A csempe leszedés és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.