Teljes körű dupla kapcsoló bekötése Pécsen. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Dupla kapcsoló bekötése Pécsen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Dupla kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

11 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a dupla kapcsoló bekötése Pécsen?

1100 - 2100 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Fő profilunk: elektromos karbantartás, felülvizsgálat, régi elektromos vezeték csere, lakás villanyszerelés (új, felújított).

Milyen villanyszerelő árak:

  • Elektromos padlófűtés beszerelése 1 db - 35.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 13000 Ft
  • Biztosítéktábla csere 4 db kismegszakítóig: 19.400 Ft

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Dupla kapcsoló bekötése

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Szavahihető és megbízható. Becsületes ember.

Balázs
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Villanyszerelési munkáim: tűzhely, villanybojler beüzemelés, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, mérőhely szabványosítás.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Fészekvésés dobozok részére téglafalban 55-100mm, 30mm mélységig1 db - 140 Ft
  • Elektromos mérőhely kialakítása: 146.000 Ft-tól
  • Kamera rendszer telepítése: 250000 Ft-tól 375000 Ft-ig /egység

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsan, tökéletesen dolgozik.

Attila
3 éve

Zoltán vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: eph kiallakítás, riasztórendszer tatabánya és budapest, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • érintésvédelmi hálózat tartozékainak szerelése, nagykiterjedésű fémtárgy földelő kötése1 db - 700 Ft
  • Túlfeszültség védelem: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Panellakás felújítás 6.800 Ft/szerelvénytől

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 16% kedvezményben részesülnek!

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.4

Munkája remek. Ajánlom őt.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő dupla kapcsoló bekötése Pécsen

Népszerű kérdés

Dupla kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a dupla kapcsoló bekötése átlagára 1200 - 2300 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 48 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a dupla kapcsoló bekötése mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a dupla kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on nagyon sok tapasztalt szakember regisztrált már.