Eon amper bővítés Pécsen a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Eon amper bővítés Pécsen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Eon amper bővítés Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Daniel

Daniel

Érdekel.

akos

akos

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a eon amper bővítés Pécsen?

39000 - 73100 Ft

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Pécs dolgozom, megyében is! Fő profilunk: gyengeáramú rendszerek telepítése, mérőhelyek kiépítése, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Villanyszerelés árak:

  • FI relé bekötés panellakásban anyagköltséggel: 25.500 Ft
  • Csillár felszerelése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Túlfeszültség védelem: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Eon amper bővítés

    4500 Ft

András B. - Eon amper bővítés Pécsen - 1
András B. - Eon amper bővítés Pécsen - 2

3 vélemény / értékelés 4.3

A hibát felderítette és orvosolta.

András
3 éve

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, tápkábel kiépítés, mérőhelyi áthelyezés.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Túlfeszültség elleni védelem (1fázis) 40.000 Ft-tól
  • Mérőhely szabványosítás: 300.000 Ft-tól 370.000 Ft-ig
  • Villanytűzhely bekötés: 15000 Ft /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    3600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Bátran ajánlom. Egy szavahihető szakember, ügyes és gyors munkával.

Elek
3 éve
Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: villámhárító rendszerek kiépítése, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., mérőhely szabványosítás.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Földkábel fektetése védőcsőben 1 fm - 7.870 Ft
  • Eon ügyintézés: 30000 Ft-tól 80000 Ft-ig /alkalom
  • Lámpa felszerelése: 3.000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 7.00 - 17.00 óra között .

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hozzáértő, tisztességes szakember.

Péter
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő eon amper bővítés Pécsen

Népszerű kérdés

Eon amper bővítés: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a eon amper bővítés átlagára 41600 - 78000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Pécsen?

Jelenleg 25 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: eon amper bővítés.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik az eon amper bővítés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.