Erkély burkolás Pécsen a te elképzeléseid szerint!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj erkélyburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Fedezze fel Pécs városát és élvezze az erkély burkolás varázsát! Válasszon a 54 profi szakember közül, és tegye otthonát igazán különlegessé! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 erkélyburkoló most online

Attila

Attila

A környéken vagyok.

akos

akos

Ingyenes kiszállás.

Szilveszter

Szilveszter

Érdekel.

Mennyibe kerül az erkély burkolás Pécsen?

1700 - 3200 Ft/m2

A legjobb erkélyburkolók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erkélyburkolót!

Legjobb minőségben, a legjobb minőségi alapanyaggal, korszerű gépekkel és jó szakemberekkel vállaljuk a kivitelezést- Térkövezés. Mart aszfaltozás. Útépítés. Aszfaltozás. Szolgáltatások: Aszfaltozás, Térkövezés, Főldmunkák.

  • Erkély burkolás

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Hatalmas választék!

Minőségi Hidegburkolás Reális Áron | Határidőre precízen elvégzett munka Önnek is! Hidegburkolás, padlóburkolás, csempézés, padlószigetelés, falszigetelés, konyha burkolás.

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Tetszett nagyon

Beírod, Elküldöd, Kiválasztod, Megbízod. Próbáld Ki, Hogy Milyen Egyszerű Így! Megbízható Burkolók Országosan, Rövid Határidővel és Megfizethető Árakkal! Díjmentes ajánlatkérés.

    6000 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Rugalmasak, szép munka, jó szakemberek, ha mondják jönnek, akkor jönnek is.

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket! 95 visszatérő ügyfél. Ország teljes területén. Tételes árajánlat. 15 év szakmai tapasztalat.

    6300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Precíz,minőségi színvonalas munka!A határidők és a fizetési feltételek korrektek!Gyorsak és megbízhatóak!

haszongépjármű csomagterét megfelelő burkolatok alkalmazásával védhetjük leghatékonyabban. Mik az előnyei a polipropilénből készülő fali és padlóburkolatoknak?

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Gyors pontos megbízható

Rendelj erkélyburkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló erkély burkolás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Erkély burkolás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen az erkély burkolás átlagára 1400 - 2600 Ft/m2. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - hogyan válasszunk Pécsen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok burkolót Pécsen?

Most 44 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ERKÉLY BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy burkoló?

Egy burkoló a következő feladattal bízható meg bátran: erkély burkolás vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó burkoló?

A jó burkoló pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: erkély burkolás?

Az Erkély burkolás és összes részfeladata ide sorolható. Egy burkolót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.