Fürdőkád beszerelése Pécs szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Vízszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb vízszerelőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 66 vízszerelő közül, 9200-17300 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Pécsen bérelj fel a legjobb szakembereket a fürdőkád beszerelése! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Pécsen környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 vízszerelő most online

Gabor

Gabor

erdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fürdőkád beszerelése Pécsen?

9200 - 17300 Ft/db

A legjobb vízszerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Főbb szolgáltatásaink: Fürdőkád felújítás; Wc csempézés; Rendbe rakjuk otthonát. poszter tapétázás

  • Fürdőkád beszerelése

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors. Pontos.

Segítünk háza felújításában. Mindent intézünk. Komplex felújítást válallunk. Közös ingyenes konzultáció, tervezés, anyagbeszerzés és kivitelezés. Feladatok amiket vállalok: Fürdőszoba csempe felújítás; Wc burkolás, Stresszmentes lakásfelújítás, ablak gittelés

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon rugalmas és készséges eladók! Köszönöm a segítséget!

Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. 15 napos határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. Szakember gárda. Szolgáltatásaink: Kád zománc felújítás; Panel wc felújítás, Fürdőszobák átalakítása, mennyezet festés

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Szuper

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Ingyenes felmérés. Exclusive kialakítások. Minőségi felújítás. Megbízható, precíz csapat. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vas kád felújítás; Wc csempézés, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, lakásfelújítás

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt kiszolgálás

Fürdőszoba, konyha felújítás? Minőségi csempék, padlólapok óriási választéka. Több, mint kétezerféle minőségi csempe és padlólap beltérre és kültérre. Szakszerű tanácsadás. Ingyenes házhozszállítás. Folyamatos akciók. Szolgáltatásaink: Kád zománc felújítás; Wc burkolás, Álomfürdőszoba Neked is, cső mázolás

    2700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Az üzletben dolgozók sajnos nincsennek a helyzet magaslatán, ha a két szerelő, Norbi és Imre nem lennének olyan lelkiismeretesek, amilyenek Szolnokon a Jola be is zárhatna!

Festéstől a szigetelésig, szárazépítészeti szolgáltatásokkal. Külső és belső házfelújítás. 23 év szakmai tapasztalat, számtalan projekt. Külső és belső falfestés. Szolgáltatásaink: Komplett fürdőszoba felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, tisztasági mázolás

    5300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkész, gyors kiszolgálás!

Rendeld meg vízszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy vízszerelő fürdőkád beszerelése közben Pécsen

Népszerű kérdés

Fürdőkád beszerelése: mennyi a munkadíj Pécsen?

Pécsen a fürdőkád beszerelése átlagára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Vízszerelők - mi alapján választhatunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok vízszerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 42 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÜRDŐKÁD BESZERELÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk vízszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált vízszerelőt hívnod ha erre van szükséged: fürdőkád beszerelése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi vízszerelő?

Egy megbízható vízszerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha vízszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!