Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécs területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Jelzőfényes kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

11 villanyszerelő most online

Geza

Geza

Érdekel.

Mate

Mate

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen?

1400 - 2700 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Krisztián vagyok. Villanyszerelési munkáim: gyengeáramú rendszerek telepítése, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Áramkör bővítés kismegszakítóval villanyszerelés ár: 2500 Ft/db-tól
  • Fi relé beépítése: 35.000 Ft-tól 45.000 Ft-ig
  • Eon ügyintézés: 50000 Ft /alkalom

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

  • Jelzőfényes kapcsoló bekötése

    7200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Elégedett vagyok vele.

Ödön
3 éve

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkáim: biztosítékcsere, teljesítmény növelés amperbővítés, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Mért és méretlen fővezeték cseréje: 30.000 Ft-tól
  • Csillár felszerelése: 3000 Ft
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9:00 - től ,-21:00 - ig. óra között .

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.1

Tisztességesen és gyorsan dolgozik.

Ákos
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Amiket vállalok: eph kiallakítás, villámvédelmi felülvizsgálat, áramvédő kapcsoló (fí relé) cseréje.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Villanytűzhely bekötés villanyszerelés: 18.000 – 25.000 Ft
  • Lakások villanyhálózati állapot felmérése: 42000 Ft /alkalom
  • Villanytűzhely bekötése: 11000 Ft /darab

Üdv, Tibor

    7400 Ft

Tibor T. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen - 1
Tibor T. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen - 2
Tibor T. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen - 3
Tibor T. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen - 4
Tibor T. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen - 5

4 vélemény / értékelés 4.7

Pontosság, jó ötletek, tanácsok, szuper munka, megfelelő ár jellemzi.

Rezső
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő jelzőfényes kapcsoló bekötése Pécsen

Népszerű kérdés

Jelzőfényes kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a jelzőfényes kapcsoló bekötése átlagára 1400 - 2700 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Pécsen?

Most 46 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: jelzőfényes kapcsoló bekötése vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a jelzőfényes kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on rengeteg specialista regisztrált már.