Kínai ajtó zárcsere Pécsen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Zárszerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kínai ajtó zárcserés szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Pécs-i Kínai ajtó zárcsere szakembereink segítenek Önnek. Válassza szolgáltatásunkat és élvezze a biztonságot és nyugalmat. Hívjon most! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 kínai ajtó zárcserés most online

József

József

A környéken vagyok.

György

György

Ingyenes kiszállás.

Zoltan

Zoltan

Érdekel.

Mennyibe kerül a kínai ajtó zárcsere Pécsen?

4900 - 9200 Ft/db

A legjobb kínai ajtó zárcserésok Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kínai ajtó zárcserést!

Zárcsere Budapest minden kerületében a nap 24 órájában várja hívását. Gyors ajtó zárcsere

  • Kínai ajtó zárcsere

    1900 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Profi, mint mindig.

Zárcsere Minden Típusú Ajtóban, Gyorsan, Kedvező Áron Minden Nap.

    3400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Eredet vizsgálaton voltam teljesen korrekt udvarias ügyintézés és munka. Nem előte megbeszelt időre mentem de így is vállalták a melót!

Azonnal és gyorsan megoldjuk a zárjavítási problémáit. Hívjon bizalommal non-stop.

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Első nekifutásra a sárga szín, idézem: " kráteres lesz,mert nem takar rendesen"... több munkájukat is láttam,kifogástalan volt mind. Újból megpróbálom, hátha másodjára ez is sikerül.

Helyi Szakemberek - Non-Stop Kiszállás- Garanciális Munkavégzés. Zárcsere Minden...

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon korrektek voltak, hozzáértőek és segítőkészek.

Ajtónyitás, zárnyitás és biztonsági ajtónyitás Budapesten és Pest-megyében! Sok éves zár és biztonság-technikai tapasztalat. gyors, szakszerű megoldás. zárnyitás azonnal. ajtószervíz azonnal. zárcsere garanciával. város egész területén.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

A kapumotorom meghibásodott. A megbeszélt időpontban, rövid időn belül megjavították. Tökéletesen működik azóta is.

Rendelj kínai ajtó zárcserés szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy zárszerelő kínai ajtó zárcsere közben Pécsen

Népszerű kérdés

Kínai ajtó zárcsere: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a kínai ajtó zárcsere átlagára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Zárszerelők - hogyan válasszunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok zárszerelőt Pécsen?

Most 42 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KÍNAI AJTÓ ZÁRCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek zárszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált zárszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: kínai ajtó zárcsere.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a zárszerelő?

Egy megbízható zárszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: kínai ajtó zárcsere?

A kínai ajtó zárcsere és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy zárszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.