Lépcsőházi kapcsoló bekötése Pécs szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Lépcsőházi kapcsoló bekötése Pécsen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Lépcsőházi kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

13 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Érdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a lépcsőházi kapcsoló bekötése Pécsen?

1400 - 2700 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Főbb szolgáltatásaink: eph rendszerek vizsgálata, ingyenes kiszállás, kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Szolgáltatások / Árak:

  • Sütő bekötés: 15.000 Ft
  • Szerelvényezés: 2500 Ft
  • Lakás átalakítás: 5.000 Ft/szerelvénytől

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

  • Lépcsőházi kapcsoló bekötése

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Szakmájához nagyon ért.

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Villanyszerelési munkáim: elektromos hibakeresés, dugaljak (konnektorok), kapcsolók bekötése, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Villanyszerelés árak 2022:

  • Komplett elektromos szerelés 6500 – 9500 Ft/szerelvény
  • Szerelvényezés: 800 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 70000 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Nem tudta megcsinálni a munkát. Nem vállalta el.

Gyula
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: késes- olvadó biztosítók cseréje, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

  • Led szalag kiépítés: 2.000 Ft/m-től
  • Lakáselosztó: 22000 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 2000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Munkában, leegyeztetett dolgokban, időben és árban is precíz.

György
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lépcsőházi kapcsoló bekötése Pécsen

Népszerű kérdés

Lépcsőházi kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a lépcsőházi kapcsoló bekötése átlagára 1200 - 2300 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható véleményeket?

Pécsen a lépcsőházi kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 62 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Pécsen?

Most 48 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: lépcsőházi kapcsoló bekötése vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a lépcsőházi kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.