Nátrium lámpa bekötése Pécsen gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Nátrium lámpa bekötése Pécsen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Nátrium lámpa bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a nátrium lámpa bekötése Pécsen?

1800 - 3500 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Fő profilunk: elektromos karbantartás, felülvizsgálat, régi elektromos vezeték csere, lakás villanyszerelés (új, felújított).

Milyen villanyszerelő árak:

  • Elektromos padlófűtés beszerelése 1 db - 35.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 13000 Ft
  • Biztosítéktábla csere 4 db kismegszakítóig: 19.400 Ft

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Nátrium lámpa bekötése

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Szavahihető és megbízható. Becsületes ember.

Balázs
3 éve

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Villanyszerelési munkáim: elektromos hibakeresés, dugaljak (konnektorok), kapcsolók bekötése, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Villanyszerelés árak 2022:

  • Komplett elektromos szerelés 6500 – 9500 Ft/szerelvény
  • Szerelvényezés: 800 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 70000 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Nem tudta megcsinálni a munkát. Nem vállalta el.

Gyula
3 éve

Üdv László vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Fő profilunk: műszaki ellenőrzési tevékenységek, riasztórendszer tatabánya és budapest, lakások, házak, irodák komplett villanyszerelése.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Földkábel fektetése védőcsőben 1 fm - 7.870 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 25000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 16.00 óra között .

    4900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.0

Gyors, ügyes és határidőre dolgozott.

Frigyes
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő nátrium lámpa bekötése Pécsen

Népszerű kérdés

Nátrium lámpa bekötése: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a nátrium lámpa bekötése átlagára 2200 - 4200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Pécsen?

Jelenleg 41 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: nátrium lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: nátrium lámpa bekötése?

A nátrium lámpa bekötése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.