Panellakás erkély felújítás Pécsen a te elképzeléseid szerint!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 65 generálkivitelező közül! Korrekt panellakás erkély felújítás árak — 60900-114200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

10 generálkivitelező most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mate

Mate

Ma is elvallalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a panellakás erkély felújítás Pécsen?

60900 - 114200 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Ingyenes helyszíni felmérés, minőségi kivitelezés, korrekt áron. Kérjen ajánlatot! Nagy tapasztalattal, harmadik generációs családi vállalkozásként állunk rendelkezésére! Szakértelem. Megbízhatóság. Minőség. Szolgáltatásaink: Járólap felújítás; Dekorációs falfestés; Ajtó festés. Bontás

  • Panellakás erkély felújítás

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Gyors kivitelezés, precíz munka. Ár érték arányban verhetetlen.

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Lakások, házak, panellakások fürdőszobájának minőségi megújítása rövid időn belül. Szolgáltatásaink: Panellakás konyha felújítás; Glettelés előtti mélyalapozás; Panel wc felújítás. Pontos ütemezéssel, árakkal.

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Segítő kèszek.

Lakásfelújítás négyszeres garanciával: idő, ár, minőség, tiszta munka. Ne keresgélj egyesével szakembereket. Komplett felújításhoz hívj minket! Rejtettköltségek nélül. Szolgáltatásaink: Laminált parketta lerakása; Plafon gipszkartonozás; Beton festés. Felújítást tervez ne keressen

    3200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Elég nagy projekten dolgoztunk össze, mint vállalkozó a vállalkozóval, bárcsak mindenki ilyen becsületes lenne a mai világban, a munkájukról nem is beszélve. Köszi a közreműködést, remélem nem utoljára dolgoztunk együtt.

Vállaljuk lakása, háza teljeskörű felújítását tapasztalt szakemberekkel, határidőre. Generálkivitelező szakembereink több évtizedes tapasztalatot tesznek minden munkánkba. Gipszkartonozás. Generálkivitelezés. Ingyenes ajánlatkérés. Festés. Csatornázás. Feladatok amiket vállalok: Szekrény tapétázás; Festés előtti falcsiszolás; Tetőfestés. SOS lakásfelújítás

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Precíz, gyors és jó szakmai tapasztalattal rendelkező vàllalkozó. Nyugodtan szívvel tudom ajánlani.✌️👍

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Ingyenes felmérés. Exclusive kialakítások. Minőségi felújítás. Megbízható, precíz csapat. Főbb szolgáltatásaink: Fürdőszobai csempe csere; Falfestés szivaccsal; Ház festés. Lakásfelújítás Korszerűen

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon precíz, pontos és gyors munka. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nem akar magas áron rossz munkát kapni.

Panel lakások teljeskörű felújítását vállaljuk kedvező áron, rövid határidővel. Akár kisebb részfeladatokat is végzünk szakképzett kollégáinkkal, kedvező áron. Kedvező ár. Fő profilunk: Tapétázás; Glettelés előkészítés; Kőporos vakolat festés. Panellakás Felújítás

    3700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt áron, rövid időn belül, jó minőségben elkészített munka, a megállapodás szerint. Jó szívvel ajánlom bárkinek. Köszönöm a munkáját!

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező panellakás erkély felújítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Panellakás erkély felújítás: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a panellakás erkély felújítás átlagára 5000 - 9300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Generálkivitelezők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Pécsen a panellakás erkély felújítás szolgáltatáshoz már 61 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek generálkivitelezőt Pécsen?

Jelenleg 47 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PANELLAKÁS ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek generálkivitelezőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható generálkivitelezőt hívnod ha erre van szükséged: panellakás erkély felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi generálkivitelező segítségét?

Egy jó generálkivitelező a panellakás erkély felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen esetben lehet szükséged a következőre: generálkivitelező?

Ha egy megfelelő generálkivitelező segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A panellakás erkély felújítás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.