Villanyóra bekötés Pécsen a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Villanyóra bekötés Pécsen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Villanyóra bekötés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

15 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

A környéken vagyok.

akos

akos

Ingyenes kiszállás.

David

David

Érdekel.

Mennyibe kerül a villanyóra bekötés Pécsen?

73000 - 137000 Ft

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

László, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elérhetetlen villanykörték, tápkábel kiépítés, villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Szolgáltatások és árak:

  • Falon kívüli kábelcsatornás szerelés: 5000 Ft-tól 7000 Ft-ig
  • Informatikai hálózat építés: 20000 Ft-tól 80000 Ft-ig /egység
  • Mosogatógép bekötése: 15000 Ft-tól 22500 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Villanyóra bekötés

    7300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Családi házunkban, a hálózati és egyéb munkákat ő végezte. Megtartom őt szerelőmnek. Korrekt volt mindenben, árban is. A nehézségeket is megoldotta.

Lőrinc
3 éve

Géza vagyok. Amiket vállalok: biztosítékcsere, kapu automatizálás tatabánya, ipari villanyszerelés.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Fészekvésés dobozok részére téglafalban 1 db - 500 Ft
  • Kismegszakító csere: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Üdv, Géza

    7100 Ft

Géza M. - Villanyóra bekötés Pécsen - 1

10 vélemény / értékelés 5.0

Pontos és szakmai tapasztalataival sokat segít.

Aladár
3 éve

Tisztelt megrendelők! Fő profilunk: elektromos hibaelhárítás, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), kismegszakítók cseréje, hibás, tűzveszélyes kötések újrakötése, javítása, hibaelhárítása.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Megvalósulási villamos terv /egyvonalas/ 3pld-ban.1 db - 25.000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Fi relé beépítése: 35000 Ft-tól 52500 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 0-24

    6100 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Telefonon keresztül segített nekem szerelni. Nem gondoltam volna, hogy ilyen lehetséges egy kisebb villanyszerelői feladatnál. Igaz, picit értek is hozzá férfi modómra.

Sándor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra bekötés Pécsen

Népszerű kérdés

Villanyóra bekötés: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a villanyóra bekötés átlagára 54000 - 101300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles véleményeket?

Pécsen a villanyóra bekötés szolgáltatáshoz már 46 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Pécsen?

Most 35 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: villanyóra bekötés.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A villanyóra bekötés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a villanyóra bekötés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok profi szakember közül válogathatsz.