Zsaluzás Pécsen a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 66 építő közül, 3700-6900 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Pécsen bérelj fel a legjobb szakembereket a zsaluzás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Pécsen környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

10 építő most online

Tibor

Tibor

A környeken vagyok.

Attila

Attila

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

erdekel.

Mennyibe kerül a zsaluzás Pécsen?

3700 - 6900 Ft/nm

A legjobb építők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

20 éves szakmai tapsztalattal rendelkező csapat, modern, innovatív szemlélet. Ingyenes helyszíni felmérés. Kérjen árajánlatot most! Családiház építés, Estrich Betonozás Szuper Áron, 14 év garancia, verhetetlen ár, Hőszigetelő rendszerek, Dekoratív Padló, Hangszigetelés

  • Zsaluzás

    8200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Szakszerű gyors

Vállaljuk ács munkák, tetőszerkezetek, kocsibeállók, pergolák, fa szerkezetek készítését. Rugalmasan, ingyenes ajánlattal. Több éves szakmai tapasztalattal. Hívjon minket most. Szolgáltatásaink: Klasszikus és modern házépítés, Mindent elvégzünk, Akár 8 hónap alatt elkészül, Kérj ingyenes ajánlatot, Galériák kivitelezése fémből

  • Zsaluzás

    11100 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Az autónkon elromlott a hátsó szélvédőtörlő lapát, felkerestük Barnabást, mi a teendő, mit okoz mindez az autón. Barnabás egy ízig-vérig úriember. Maximális tájékoztatást adott, mi a teendő az elromlott alkatrésszel kapcsolatban, illetve mindez milyen költségekkel jár majd. Mindezért egy forintot sem fogadott el, ami a mai világban fehér holló kategória. Köszönjük!

A hab a hőszigetelés mellet jelentős hang- és vízszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik. Ott is tömít, ahol más anyagok elhelyezése lehetetlen. Tökéletes résmentes felület. A rágcsálók nem szeretik. Vízzáró. Környezetbarát. Nincs vágási hulladék. Főbb szolgáltatásaink: Családiház generálkivitelezés, Alpinista, Több, mint 31 éves Tapasztalat, Üvegházak, Energia hatékony ház

  • Zsaluzás

    8900 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szép munkát végzett, az előre megbeszéltek szerint alakult a végösszeg. Kedvező áron dolgozik. Két nap alatt megcsinálta az egész lakás parkettázását, még úgyis, hogy volt sok javítani való alapból az eredeti parkettával. Tudom ajánlani másnak is.

Amennyiben háza purhabbal kivitelezett szigetelésére van szüksége, ránk számíthat. Magas minőséget kínálunk elérhető áron. Ne kockáztasson, bízza magát profikra! Az ország minden pontján. Gyors és profi csapat. Szolgáltatások: Állapot felmérés, Korszerű szigetelés. Legolcsóbb hangszigetelés, Ácsmunka, Építkezés kezdése 8 hét alatt, Alap Betonozás, Gyorsan, Kiváló Minőségben

  • Zsaluzás

    9600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Kivàlo munkàt vègeznek.

Az alapozástól kezdve a kulcs átadásáig, minden egyes részfeladatot kivitelezünk. Levesszük a válláról a terheket. Vállalási árunk tartalmazza a tervezés minden költségét. Tervezés és kivitelezés. Pontos, prezcíz házépítés. 150+ sikeres projekt. Amiket vállalok: Családi ház építése, Minőségi, Luxus Fa Kabinos, Több, mint 34 éves Tapasztalat, Betonozási földmunkálatok, Kerítésépítés országosan

  • Zsaluzás

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt tájékoztatás, felkészült csapat.

Az aljzatbetonozás az építkezés egyik legfontosabb lépése. Bízza profikra, és lazítson! Ingyenes helyszíni felmérés és tanácsadás. Kérjen személyre szabott ajánlatot még ma! Amiket vállalok: Homlokzati hőszigetelés 15 éve, Teljeskörű tető építés, Közel 20 év tapasztalat, FIBRAN hőszigetelés, Ajánlat 1 hét alatt

  • Zsaluzás

    8700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Rugalmas es segitokesz kiszolgalas. Felhivtam husvet elotti csutortokon, penteken reggel 8kor Mar a kezemben volt a vizsga. A kerdeseimre keszsegesen valaszolt.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő zsaluzás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Zsaluzás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a zsaluzás átlagára 3700 - 6900 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Építők - mi alapján választhatunk Pécsen?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 44 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ZSALUZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk építőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építőt keresned ha a következőre van szükséged: zsaluzás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy építő?

Egy jó építő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: zsaluzás?

A zsaluzás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy építőt bátran megbízhatsz vele.