Alaplap javítás szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 13 számítógép szerelő közül! Korrekt alaplap javítás árak: 6600-12300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 számítógép szerelő most online

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

Ernő

Ernő

Ma is elvallalom.

Sándor

Sándor

Mennyibe kerül az alaplap javítás Pécsen?

6600 - 12300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Laptop szerviz árlista. Windows telepítés, hűtés tisztítás, alaplap javítás, kijelző csere, SSD beépítés és minden ami laptop.

Fő profilunk:, Alaplap javítás, Fujitsu-Siemens notebook javítás, laptop szerviz, Toshiba laptop szerviz, CD, DVD bizonytalan működése, a berendezés nem érzékeli a meghajtót, lassú és hibás írás, Adatmásolás vagy adatmentés hozott hordozóra

  • Alaplap javítás

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Jó, gyors technikus. Nem volt sok tennivaló. Az oldalon az ár minimális volt, de valójában egy ilyen munkáért kedvezményt lehetett adni:)

Zoltán, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Laptop Gyorsítás. Laptopodat nem csak megjavítjuk, de új erőre is kaphat a segítségünkkel. Specialitásaink egyike a lassú laptopok gyorsabbá tétele. Rá sem fogsz ismerni régi notebookodra. Miért költenél több százezer forintot egy újra, ha a jelenlegit is még évekig tudod használni a segítségünkkel?! SSD és memória bővítés a lehető leggyorsabban.

Szerviz szolgáltatásunk:, Kontroller csere, IBM notebook javítás, laptop szerviz, Számítógép újratelepítés, Laptop memória bővítés, A Notebook nem kapcsolható be

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Kommunikatív fiatalember humorérzékkel) Ahol azt mondták, hogy pokoli problémánk van - 3 perc alatt megoldotta a problémát)))

A megoldások embere vagyok. Laptop tisztítás. Melegszik a géped? 1 munkanap alatt kitisztítjuk és újrapasztázzuk! – Ha nem tudsz 1 napot várni, erre is van megoldásunk: Expressz (Sürgősségi) notebook tisztítás, karbantartás, újrapasztázás 1 óra alatt! A laptop tisztítás számos későbbi problémától megóvja gépedet. 12 990 Ft-tól

A fentieken kívül vállaljuk még az alábbi feladatokat is:, Laptop SSD IDE (PATA) normál 2.5 inches meghajtó csere, Laptop videókártya javítás, Internet javítás, Töltő csatlakozó csere, Javítási szakvélemény

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

A munkát minőségileg és gyorsan végezték el, az ezermester segített a további eszközök beszerzésében is. Udvarias és pontos előadó.

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő alaplap javítás közben Pécsen

Gyakori kérdés

Alaplap javítás: mennyi a munkadíj Pécsen?

Pécsen az alaplap javítás átlagos ára 6800 - 12800 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Népszerű kérdés

Hol keressek megbízható véleményeket?

Pécsen az alaplap javítás szolgáltatáshoz már 27 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek számítógép szerelőt Pécsen?

Most 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ALAPLAP JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk számítógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható számítógép szerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: alaplap javítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi számítógép szerelő segítségét?

Egy jó számítógép szerelő az alaplap javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: alaplap javítás?

Az Alaplap javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy számítógép szerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.