Av vevő javítása: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Av Vevő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj av vevő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 12 av vevő szerelő közül! Korrekt av vevő javítása árak: 5900-11100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Pécsen környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 av vevő szerelő most online

Lóránd

Lóránd

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

János

János

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az av vevő javítása Pécsen?

5900 - 11100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb av vevő szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező av vevő szerelőt!

Rádiók, magnók, lemezjátszók, CD lejátszók, erősítők, aktív hangfalak, Music-centerek és Hi-Fi tornyok javítását a szervizünkben vállaljuk. Kisebb munkákat is vállalunk, mint pl.: jack dugók cseréje, leszakadt vezetékek visszaforrasztása, stb. Ne dobja ki, a meghibásodott készülékét! Kérjen árajánlatot, mert legtöbbször megéri a javítás! Sokat spórolhat, ha olcsón megjavítjuk Önnek, mert nem kell újat vennie.

  • Av vevő javítása

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Megtalálta az elromlott tévé okát, és gyorsan és azonnal megjavította! Köszönöm. A mestert szakemberként ajánlom.

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

    6300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Minden nagyon jó! Gyors átfutás, minden hibátlan - remekül működik! Köszönjük szépen!

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    4300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

A technikus felelősségteljes és magasan képzett. Újra fogom vásárolni. Mindenkinek ajánlom.

Rendelj av vevő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy av vevő szerelő av vevő javítása közben Pécsen

Népszerű kérdés

Av vevő javítása: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen az av vevő javítása átlagára 6000 - 11300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Av Vevő Szerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok av vevő szerelőt Pécsen?

Most 15 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AV VEVŐ JAVÍTÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy av vevő szerelő?

Egy av vevő szerelő a következő feladattal kereshető meg: av vevő javítása vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó av vevő szerelő?

Egy jó av vevő szerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: av vevő javítása?

Az Av vevő javítása és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy av vevő szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.