Gázkazán javítás szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Gázszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj gázszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 14 gázszerelő közül! Korrekt gázkazán javítás árak: 5300-9900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Pécsen közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 gázszerelő most online

Janos

Janos

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a gázkazán javítás Pécsen?

5300 - 9900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb gázszerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező gázszerelőt!

Falra vagy mennyezetre szerelhető, beépíthető páraelszívók széles választéka oldalunkon. A távolból is segítünk álmaid konyhájának megtervezésében. Foglalj időpontot online!
  • Gázkazán javítás

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, és hozzáértő csapat!

A megoldások embere vagyok. Márkafüggetlen háztartási gép javítás. 20 éves tapasztalatunk a magyarországi forgalmazásban lévő, szinte minden típusú mosógépre, mosogatógépre, szárítógépre és villanybojlerre vonatkozik a régitől egészen a legújabbakig. Széles spektrumú alkatrész bázissal dolgozunk. Mindig törekszünk a legtöbb hibát helyszínen, rövid időn belül kijavítani.

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

2 hétig ott volt a robotporszívóm,majd 2 hét múlva vissza kaptam,hozzá sem nyúltak,ugyan azt a hibát produkálta mint eddig. Felhívtam az ügyfélszolgálatot..majd közölték hogy valóban nem csináltak vele semmit,igazából bekapcsolták,nekik működött a porszívó,igy vissza küldték..(a kipróbálás került 2 hétbe🤣😒). Nem is azzal a hibával küldtem be hogy nem kapcsol be..,nekem is bekapcsol itthon..teljesen más hibája van.. kicsit megutaztatták a porszívómat.. Nem értem,hogy hogy tud egy ilyen cég fenn maradni ennyi panasz után,ennyi hozzá nem értő,nemtörődöm szakemberrel".

Tisztelt megrendelők! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Ingyenes kalkuláció. Precíz kivitelezés. Többszáz elégedett ügyfél. Minőségi alapanyagok....

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kedvesek, udvariasak, munkájuk szép és precíz.

Üdvözlöm a profilomon. Családi és társas házak tetőjavítása! Garantált minőség, korrekt árakkal! Díjmentes...

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Üdv mindenkinek! A szerelőt csak ajánlani tudom mindenkinek. Két TV-t vittem hozzá az elmúlt egy évben. Mindkét TV-t tökéletesen megjavította. Vizsgálat után jelezte, hogy mi a baja és mennyiért lehet megoldani. Mindkettő azóta is kifogástalanul működik.

Kedves érdeklődő! Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Gyors kivitelezés. Profi csapat. Több év garancia. Szolgáltatások: Klíma telepítés, Klíma beszerelés.

    3800 Ft

Elvittem kijelző cserére az X-em. Pára került a frissen ragasztott kijelző alá majd gariba ki lett cserélve. Most pedig egy fél év sem telt el de elengedte magát baloldalt a kijelző(szemmel be lehet látni a kijelző alá) és erre annyi reakciót kaptam hogy vagy fizessek be még egy kijelzőre vagy húzzam a fejemre a telefonom. El kellett pazaroljam a garanciámat mert pazar módon rakták be a kijelzőmet.

Rendelj gázszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy gázszerelő gázkazán javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Gázkazán javítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a gázkazán javítás átlagos díja 4800 - 9000 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Gázszerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok gázszerelőt Pécsen?

Jelenleg 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LADA KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek gázszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: lada kormánymű felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi gázszerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: gázkazán javítás?

A lada kormánymű felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz vele.