Hűtőgép szerelés: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 20 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőgép szerelés árak: 6200-11600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 hűtőgép szerelő most online

József

József

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőgép szerelés Pécsen?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Falra vagy mennyezetre szerelhető, beépíthető páraelszívók széles választéka oldalunkon. A távolból is segítünk álmaid konyhájának megtervezésében. Foglalj időpontot online!
  • Hűtőgép szerelés

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, és hozzáértő csapat!

A megoldások embere vagyok. Márkafüggetlen háztartási gép javítás. 20 éves tapasztalatunk a magyarországi forgalmazásban lévő, szinte minden típusú mosógépre, mosogatógépre, szárítógépre és villanybojlerre vonatkozik a régitől egészen a legújabbakig. Széles spektrumú alkatrész bázissal dolgozunk. Mindig törekszünk a legtöbb hibát helyszínen, rövid időn belül kijavítani.

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

2 hétig ott volt a robotporszívóm,majd 2 hét múlva vissza kaptam,hozzá sem nyúltak,ugyan azt a hibát produkálta mint eddig. Felhívtam az ügyfélszolgálatot..majd közölték hogy valóban nem csináltak vele semmit,igazából bekapcsolták,nekik működött a porszívó,igy vissza küldték..(a kipróbálás került 2 hétbe🤣😒). Nem is azzal a hibával küldtem be hogy nem kapcsol be..,nekem is bekapcsol itthon..teljesen más hibája van.. kicsit megutaztatták a porszívómat.. Nem értem,hogy hogy tud egy ilyen cég fenn maradni ennyi panasz után,ennyi hozzá nem értő,nemtörődöm szakemberrel".

Tisztelt megrendelők! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Ingyenes kalkuláció. Precíz kivitelezés. Többszáz elégedett ügyfél. Minőségi alapanyagok....

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kedvesek, udvariasak, munkájuk szép és precíz.

Üdvözlöm a profilomon. Családi és társas házak tetőjavítása! Garantált minőség, korrekt árakkal! Díjmentes...

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Üdv mindenkinek! A szerelőt csak ajánlani tudom mindenkinek. Két TV-t vittem hozzá az elmúlt egy évben. Mindkét TV-t tökéletesen megjavította. Vizsgálat után jelezte, hogy mi a baja és mennyiért lehet megoldani. Mindkettő azóta is kifogástalanul működik.

Kedves érdeklődő! Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Gyors kivitelezés. Profi csapat. Több év garancia. Szolgáltatások: Klíma telepítés, Klíma beszerelés.

    3800 Ft

Elvittem kijelző cserére az X-em. Pára került a frissen ragasztott kijelző alá majd gariba ki lett cserélve. Most pedig egy fél év sem telt el de elengedte magát baloldalt a kijelző(szemmel be lehet látni a kijelző alá) és erre annyi reakciót kaptam hogy vagy fizessek be még egy kijelzőre vagy húzzam a fejemre a telefonom. El kellett pazaroljam a garanciámat mert pazar módon rakták be a kijelzőmet.

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőgép szerelés közben Pécsen

Népszerű kérdés

Hűtőgép szerelés: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a hűtőgép szerelés átlagára 6400 - 12000 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hűtőgép Szerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hűtőgép szerelőt Pécsen?

Most 19 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LÖKHÁRÍTÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk hűtőgép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható karosszéria lakatost hívnod amennyiben erre van szükséged: lökhárító javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi hűtőgép szerelő?

Egy megbízható karosszéria lakatos pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: hűtőgép szerelés?

A lökhárító javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy karosszéria lakatost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.