Klíma telepítés: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 15 klímaszerelő közül! Korrekt klíma telepítés árak: 4600-8700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Pécsen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 klímaszerelő most online

Janos

Janos

Еrdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma telepítés Pécsen?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Norbert vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő

  • Klíma telepítés

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkész profi szakemberek Baráti árakon

Tisztelt megrendelők! Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Szerviz futár. Akár 1 Órán Belül.

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

1 napon belül elkészült a TV. Gyors, pontos, kedves, segítőkész szakember, csak ajánlani tudom!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Hívjon minket, ha kávégépének felújításra, szervizelésre vagy karbantartásra van szüksége!

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Maximálisan segítőkészék, kedvesek és gyorsak! Köszönöm szépen!

Károly vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Display csere 1...

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Ha lehetne, nullát adnék a nem teljes körű tájékoztatásért a munkafelvételt illetően. A tisztelt úr elhallgatta, hogy kemény 4500 Ft-ba kerül a bevizsgálás, amikor azt kértem, hogy mondjon egy ...tól-...ig árat. Szánalmas!

Matt D.
2 éve

A megoldások embere vagyok. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, élettartam-és árgaranciával. Foglalj időpontot! Kimagasló alkatrész készlet és feltétel nélküli precizitás. Minőségi Alkatrészek. Élettartam Garancia. Akár 1 Órán Belül. Árgarancia. Magas szakértelem. Szerviz futár.

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Pontos, korrekt, udvarias, megbízható és nagyon jó szaktudású szakember. A mosógépet és a mosogatógépet is tökéletesen és gyorsan megjavította, tanácsokkal is ellátott (a gépek megfelelő használatáról).

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma telepítés közben Pécsen

Népszerű kérdés

Klíma telepítés: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a klíma telepítés átlagos ára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Pécsen a műszaki vizsgáztatás szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek klímaszerelőt Pécsen?

Jelenleg 16 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MŰSZAKI VIZSGÁZTATÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned ha szükséged van erre: műszaki vizsgáztatás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi klímaszerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a műszaki vizsgáztatás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor klímaszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!