Légkondicionáló szerelés szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 20 klímaszerelő közül! Korrekt légkondicionáló szerelés árak — 5600-10500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Pécsen környékén található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 klímaszerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a légkondicionáló szerelés Pécsen?

5600 - 10500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. időpont foglalás. márkafüggetlen szerviz. szerviz futár. minőség, precizitás.
  • Légkondicionáló szerelés

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Gyorsak,pontosak,kiváló szakemberek.Tanácsot adnak(ami ritka)nem érdekük ,hogy bármi is elromoljon,ezért mindig őket fogom igénybe venni. Eddig csak egy mosógépet állított be egy szakember,,de mivel új termékeket veszek,számítok rájuk.A szerelő aki itt volt,kiváló szakember.

Pécs dolgozom, megyében is! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Akkumulátor csere 30 perc. . Szupergyors javítások. Display csere 1 óra alatt....

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Rendkívül segítőkészek és kedvesek voltak.

Tisztelt megrendelők! Rövid határidőn belül vállalajuk készülékek javítását országszerte! Megbízható minőség.

    3100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Telefonon keresztül segített.Nagyon köszönjük ! Sikerült.!!!

Üdvözlöm! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Szupergyors javítások. Display csere 1 óra alatt. Akkumulátor csere 30 perc. Március 8-22 is...

    5500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Ma vittem hozzájuk a telefonom. Fél óra múlva hívtak is hogy kész van. Nagyon segítő készek és kedvesek.

Javítás fix áron, rejtett költségek nélkül. Keressen telefonon!

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Barátságos kiszolgálás,szakértő hozzáállás!Már többször vásároltam itt és visszatérek!Mindenkinek ajánlom!

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő légkondicionáló szerelés közben Pécsen

Népszerű kérdés

Légkondicionáló szerelés: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a légkondicionáló szerelés átlagára 5100 - 9600 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Klímaszerelők - mi alapján választhatunk Pécsen?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Pécsen?

Jelenleg 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKLÍMA TÖLTÉS ÁRAK szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált járműklíma-szerelőt keresned ha a következőre van szükséged: autóklíma töltés árak.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy klímaszerelő segítségét?

Egy profi járműklíma-szerelő az autóklíma töltés árak mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: légkondicionáló szerelés?

Az Autóklíma töltés árak és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy járműklíma-szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.