Lg mosógép szervíz: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 17 mosógép szerelő közül! Korrekt lg mosógép szervíz árak: 4000-7500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Pécsen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 mosógép szerelő most online

András

András

Еrdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a lg mosógép szervíz Pécsen?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Falra vagy mennyezetre szerelhető, beépíthető páraelszívók széles választéka oldalunkon. A távolból is segítünk álmaid konyhájának megtervezésében. Foglalj időpontot online!
  • Lg mosógép szervíz

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, és hozzáértő csapat!

A megoldások embere vagyok. Márkafüggetlen háztartási gép javítás. 20 éves tapasztalatunk a magyarországi forgalmazásban lévő, szinte minden típusú mosógépre, mosogatógépre, szárítógépre és villanybojlerre vonatkozik a régitől egészen a legújabbakig. Széles spektrumú alkatrész bázissal dolgozunk. Mindig törekszünk a legtöbb hibát helyszínen, rövid időn belül kijavítani.

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

2 hétig ott volt a robotporszívóm,majd 2 hét múlva vissza kaptam,hozzá sem nyúltak,ugyan azt a hibát produkálta mint eddig. Felhívtam az ügyfélszolgálatot..majd közölték hogy valóban nem csináltak vele semmit,igazából bekapcsolták,nekik működött a porszívó,igy vissza küldték..(a kipróbálás került 2 hétbe🤣😒). Nem is azzal a hibával küldtem be hogy nem kapcsol be..,nekem is bekapcsol itthon..teljesen más hibája van.. kicsit megutaztatták a porszívómat.. Nem értem,hogy hogy tud egy ilyen cég fenn maradni ennyi panasz után,ennyi hozzá nem értő,nemtörődöm szakemberrel".

Tisztelt megrendelők! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Ingyenes kalkuláció. Precíz kivitelezés. Többszáz elégedett ügyfél. Minőségi alapanyagok....

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kedvesek, udvariasak, munkájuk szép és precíz.

Üdvözlöm a profilomon. Családi és társas házak tetőjavítása! Garantált minőség, korrekt árakkal! Díjmentes...

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Üdv mindenkinek! A szerelőt csak ajánlani tudom mindenkinek. Két TV-t vittem hozzá az elmúlt egy évben. Mindkét TV-t tökéletesen megjavította. Vizsgálat után jelezte, hogy mi a baja és mennyiért lehet megoldani. Mindkettő azóta is kifogástalanul működik.

Kedves érdeklődő! Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Gyors kivitelezés. Profi csapat. Több év garancia. Szolgáltatások: Klíma telepítés, Klíma beszerelés.

    3800 Ft

Elvittem kijelző cserére az X-em. Pára került a frissen ragasztott kijelző alá majd gariba ki lett cserélve. Most pedig egy fél év sem telt el de elengedte magát baloldalt a kijelző(szemmel be lehet látni a kijelző alá) és erre annyi reakciót kaptam hogy vagy fizessek be még egy kijelzőre vagy húzzam a fejemre a telefonom. El kellett pazaroljam a garanciámat mert pazar módon rakták be a kijelzőmet.

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő lg mosógép szervíz közben Pécsen

Népszerű kérdés

Lg mosógép szervíz: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a lg mosógép szervíz átlagos ára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Pécsen a motorcsere szolgáltatáshoz már 23 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek mosógép szerelőt Pécsen?

Jelenleg 18 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MOTORCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk mosógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: motorcsere.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy mosógép szerelő?

Egy megbízható autószerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha mosógép szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!