Samsung akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 13 telefon szerelő közül! Korrekt samsung akkumulátor csere árak — 6100-11400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Zoltán

Zoltán

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

Krisztián

Krisztián

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a samsung akkumulátor csere Pécsen?

6100 - 11400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Üdvözlöm! Fő profilunk:, beázott iphone javítás, Telefon takarítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon kamera javítás, törött telefon kijelző javítás

Főbb szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 6 akkumulátor csere, samsung kijelző csere, törött kijelző javítás, telefon mikrofon javítás

  • Samsung akkumulátor csere

    3000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

A 100%-ra feltöltött telefon repülőgépes üzemmódban egész éjjel 100%-os töltöttséget tartott.

Gyula vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Több mint 8 éve foglalkozom digitális javításokkal. Minden megrendelést személyesen hajtok végre. Mindig van nálam egy készlet "alap" pótalkatrész, így néhány nem tárgyalt meghibásodás is megoldható. Bizonyított és megbízható Qjob vállalkozó vagyok. Csak erről az oldalról több mint 16 megrendelést teljesítettem. Ingyenes kijelentkezést végzek otthon, irodában, bevásárlóközpontban stb., valamint a környéken is van kijelentkezés. Garanciát vállalok a munkájukra.

Szerviz szolgáltatásunk:, vezetékes telefon javítás, telefon üvegcsere, telefon törött kijelző javítás, vezetékes csengő szerelés, iphone 6 akkumulátor csere

    6000 Ft

Jó ember és jó mesterember, ajánlom őt.

Kedves érdeklődő! Huawei telefon szerviz. A készülék meghibásodásakor nemcsak egy eszközt veszítesz, hanem a kontrollt a mindennapok felett és az alkotás szabadságát. Ezeket adjuk vissza, amikor megjavítjuk a Huawe okostelefonod. A Huawei okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Amikor tehát ezeket a hibákat javítjuk a telefonodon, a fenti élményeidet adjuk vissza, mindössze néhány óra leforgása alatt. A frissen megjavított Huaweieddel együtt az élményeidet is visszaadjuk. Hogy az élet zavartalanul folyhasson tovább.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon töltő javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon érintőképernyő javítás, iphone 6 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás

    3600 Ft

Köszönjük szépen! Pillanatok alatt megoldotta a problémánkat, pedig már elmúlt éjfél, minden nagyon rendben volt! Ajánlom!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő samsung akkumulátor csere közben Pécsen

Népszerű kérdés

Samsung akkumulátor csere: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a samsung akkumulátor csere átlagos díja 4500 - 8400 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Pécsen?

Most 18 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ ÜLÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autókárpitost hívnod amennyiben erre van szükséged: autó ülés javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a telefon szerelő?

Egy megbízható autókárpitos pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: samsung akkumulátor csere?

Az Autó ülés javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy autókárpitost nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.