Számítógép tisztítás szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 12 számítógép szerelő közül! Korrekt számítógép tisztítás árak: 6500-12200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 számítógép szerelő most online

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

László

László

Mennyibe kerül a számítógép tisztítás Pécsen?

6500 - 12200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Üdv Csaba vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Csatlakozó csere. Ha a készülékednek kitört a tápcsatlakozója (ahova a töltőt dugod) vagy tönkrement USB-je vagy internet (LAN) csatlakozója vagy hang csatlakozója, ahova a mikrofon vagy a fejhallgató dugóját nyomod, akkor kicseréljük 1 nap alatt

Főbb szolgáltatásaink:, BIOS javítás, írás, csere, Kategóriák, Laptop zsanér, Lassú a szoftverek működése, Express DC csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

  • Számítógép tisztítás

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Minden kiváló, a szakember nagyon gyorsan megoldotta a problémát, és a megbeszéltek szerint felár ellenében pluszmunkát végzett. A szerelő udvarias volt.

Üdvözlöm! Laptop szerviz a leggyorsabb megoldás, mert akár azonnal megjavítjuk számítógépét. Szervizünkben közvetlenül a javítást végző kollégának adhatja le készülékét, aki akár azonnal képes megjavítani azt, így elkerülhető a napokig tartó várakozás.

Főbb szolgáltatásaink:, Laptop SSD SATA normál 2.5 inches meghajtó csere, Nintendo switch javítás, Windows 10 javítás, (teljes külső és belső + újrapasztázás), Laptop winchester (HDD) csere

    6800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyszerű szakember, gyorsan elvégezte a munkát. Az összes engedélyezett szoftvert szuper módon telepítette. Még a szoftver beállítása is, ami nem volt benne a munkában. Ajánlom

György vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Laptop szerviz - 14 éve. Kedvező árak, teljeskörű garancia, ingyenes bevizsgálás, minőségi és akár azonnali javítás. 4.9 ⭐ Google értékelés

Munkáim:, Operációs rendszer telepítés + adatmásolás, Márkafüggetlen laptop szervíz, Dell szerviz. Notebook javítás: Dell laptop szerviz, LAN, fejhallgató csatlakozó csere, Véletlenszerű kikapcsolások, lefagyások

    6800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Udvarias, gyors, hajlandó segíteni minden további technikai kérdésben! Fantasztikus kommunikációs készségei vannak a technikai támogatással!

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő számítógép tisztítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Számítógép tisztítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a számítógép tisztítás átlagos díja 4500 - 8400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Számítógép Szerelők - hogyan választhatunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok számítógép szerelőt Pécsen?

Jelenleg 18 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZÁMÍTÓGÉP TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk számítógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált számítógép szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: számítógép tisztítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi számítógép szerelő segítségét?

Egy megbízható számítógép szerelő a számítógép tisztítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged rá: számítógép szerelő?

Ha egy megbízható számítógép szerelő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A számítógép tisztítás és a hasonló feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.