Merüljön el korai magömlés kezelésébe pécsi pszichológiai technikákkal

Találj pszichológust klimaxos nőkre! Csatlakozz önsegítőhöz

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb női coachok listája Pécsett

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Korai magömlés kezelése Pécsen

Pécs
10 napja

Kérj személyes konzultációt, és próbáld ki a Pécsen elérhető pszichológiai technikákat. A feladat egyszerű: állíts fel lehető legkisebb célokat, meséld el, mikor és hogyan jut eszedbe a probléma. A szakember segít a relaxációs gyakorlatokkal és a helyes gondolkodási mintákkal.

Korai magömlés – önsegítő klíma

Pécs
2 hónapja

Olyan önsegítő, pécsi pszichológiai jellegű technikákra van szükség, amik segítenek korai magömlésnél. Kérlek, készíts egy rövid, érthető gyakorlatsort (légzés, figyelem, tempó), amit otthon lehet csinálni. Akkor lesz jó, ha rugalmas vagy, diszkrét, és számolsz vele, hogy több hét kellhet a fejlődéshez.

Klimaxos nők önsegítő tréning szervezése

Pécs
egy éve

Szia! Olyan szakembert keresek, aki tapasztalt a nők önfejlesztésében és képes egy hatékony Klimaxos önsegítő tréninget megszervezni Pécsen. A feladat magában foglalná a tréning anyagának összeállítását, a helyszín kiválasztását, és a résztvevők motiválását. Elvárás, hogy legyen tapasztalat ilyen típusú programok lebonyolításában, valamint jó kommunikációs készség. A tréning időpontja szerintem a következő hónapban lenne ideális, és fontos, hogy a résztvevők biztonságban érezzék magukat, valamint a tréning során mindenki aktívan részt vegyen. Kérem, írjon, ha tud ilyen tréninget szervezni és van tapasztalata hasonló események lebonyolításában.

Nők önsegítő csoport indítása Klimaxos témában

Pécs
egy éve

Üdvözlöm! Olyan szakértőt keresek, aki tapasztalt a nők önsegítő csoportok vezetésében, különösen Klimaxos témakörben. A feladatom egy ilyen csoport indítása Pécsen, ahol a résztvevők megoszthatják tapasztalataikat, támogatást kaphatnak, és szakmai iránymutatást kapnak. Elvárás, hogy legyen tapasztalat csoportvezetésben, és értsen a női egészséghez, különösen a klimaxhoz. A csoport havonta egyszer találkozna, és a helyszín biztosított lenne. Fontos, hogy a csoport biztonságos és támogató légkörben működjön. Kérem, jelezze, ha tud ilyen csoportot indítani és rendelkezik a szükséges tapasztalattal.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Hogyan zajlik egy első alkalom?
Az első alkalmon általában a legfontosabb kereteket tisztázzák, majd rövid bemutatkozás és személyes igények felmérése történik. Ezután közösen megbeszélitek, mely témák segítenek a legtöbbet számodra a Klimaxos nők önsegítő során. Pécsen jellemzően oldott, elfogadó légkörben dolgoznak, így kérdezni is nyugodtan lehet már az elején.
Miben különbözik a Klimaxos nők önsegítő csoport Pécsen más támogatási formáktól?
Hogyan tudok csatlakozni a Klimaxos nők önsegítő csoporthoz Pécsen, és milyen feltételek vannak?
Milyen típusú témákat szoktak megvitatni a Klimaxos nők önsegítő csoport tagjai Pécsen?
Milyen eredményeket várhatok attól, ha rendszeresen részt veszek a Klimaxos nők önsegítő csoport Pécsen eseményein?