Hulladék szállítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 9 szállító közül! Korrekt hulladék szállítás árak: 2400-4500 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Pécsen környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 szállító most online

József

József

Szállítás 0-24

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hulladék szállítás Pécsen?

2400 - 4500 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb ezermesterek Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Üdvözlöm a profilomon. Alaplapi csatlakozó csere ajándék tisztítással. GAMER / ÜZLETI LAPTOP. Készletről történő alaplapi csatlakozó csere esetében most komplett külső-belső tisztítást adunk mellé ajándékba! Ár: 24990 Ft. Időtartam: 1-2 nap

Munkáim:, Laptop SSD meghajtó csere, Monitor szerviz, Laptop felújítás, Mechanikai hibák, kopások, esztétikai sérülések, Kontroller csere

  • Hulladék szállítás

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

A szakember késett, de minden tökéletes volt, pontos, gyors, udvarias, rendes, figyelmes, profi a többiekkel ellentétben, ajánlom, mint nagyszerű szakembert.

Pécs dolgozom, megyében is! Bízd szakértő kezekre a laptopodat. Árajánlat 24 órán belül! Már több, mint 12 éve az ügyfeleink szolgálatában!

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, Véletlenszerű kikapcsolások, lefagyások, Ps4 kontroller javítás, Laptop javítás, Folyadék került az eszközbe, Háttérvilágítás javítás (Inverter javítás, CCFL csőcsere)

    4000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Időben érkezett, három egérkattintással megjavította a számítógépemet, és 4200 forintot számolt fel érte. Nincs panasz, de az elvégzett munka nem érte meg a pénzt.

Üdvözlöm a profilomon. Bízza a laptop javítást profikra! Garanciális és egyéb szerviz szolgáltatások: karbantartás, telepítés, bővítés, tisztítás, adatmásolás, vírusirtás.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Laptop billentyűzet tisztítása, Laptop tisztítás, Asztali videókártya javítás, Laptop kijelző csere, Netbook ZIF SATA 1.8 inches wincheseter csere

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

A lényeg a gyors és pontos! Max, köszönöm.) Megmentette a véglegesen törölt fájljaimat és telepítette az Office-t. Minden a szinten van).

Kaposvár dolgozom, megyében is! Tisztítás normál laptophoz. Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás.

Munkáim:, Laptop tisztítás, Monitor javítás, Számítógép javítás, Hiba bevizsgálása, Tápáramkör javítás

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Otthon nem tudtam megcsinálni, mert szükségem volt egy laboratóriumra. De helyesen diagnosztizálta a problémát, és újratelepítette a böngészőt. Elégedett vagyok vele.

Sándor
Sándor 5600 Békéscsaba Online

Sándor vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Amennyiben elfogadod ajánlatunkat, egyből nekiállunk a szervizelés folyamatának. Közben folyamatosan tájékoztatunk a javítás állapotáról és a fejleményekről

Fő profilunk:, LCD kijelző zsanér csere, Műanyag burkolati elemek cseréje, Laptop felújítás, Törött alaplapi DC csatlakozó, Laptop SSD M.2 SATA meghajtó csere

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm, nagyon elégedett vagyok. Nagyon gyorsan válaszolt és megérkezett. Megoldási javaslatokat tett, és a feladatot egyértelműen elvégezte. Nagyon ajánlom.

Tisztelt Érdeklődő! Alaplapi csatlakozó csere ajándék tisztítással NORMÁL LAPTOP. Készletről történő alaplapi csatlakozó csere esetében most komplett külső-belső tisztítást adunk mellé ajándékba! Ár: 19990 Ft. Munkaidő: 1-2 nap

Főbb szolgáltatásaink:, Laptop billentyűzet, javítás vagy csere, Laptop kijelző javítás, Laptop burkolat, Kijelzőn a kép vibrál, töredezett, Laptop SSD ZIF IDE (PATA) 1.8 inches meghajtó csere

    5100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

A varázsló minden munkát szépen és időben elvégzett. Ha bármi más elromlik a számítógépes rendszerben, mindenképpen felhívom őt!

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító hulladék szállítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Hulladék szállítás: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a hulladék szállítás átlagára 2400 - 4500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - mi alapján válasszunk Pécsen?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szállítót Pécsen?

Most 9 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HULLADÉK SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk szállítót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szállítót keresned ha erre van szükséged: hulladék szállítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy szállító segítségét?

Egy megbízható szállító a hulladék szállítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szállítót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!