Ló szállítása szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 44 szállító közül! Korrekt ló szállítása árak: 2300-4400 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Pécsen közelében található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

7 szállító most online

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Sandor

Sandor

David

David

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a ló szállítása Pécsen?

2300 - 4400 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Kedves érdeklődő! Megbízható laptop szerviz, ahol korrekt árrakal és rövid határidőkkel fog találkozni. Vállaljuk minden típusú laptop és tablet teljes körű szervizelését.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Laptop billentyűzet javítás, gomb pótlással, Laptop töltő, Laptop fejlesztés, TouchPad nem működik, ugrál, Javítási szakvélemény

  • Ló szállítása

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Minden kérdésre választ is adott. Mindent részletesen elmagyarázott. Mindent működésre késztetett. Hasznos dolgokat is tanított nekem, ajánlásokat adott a digitális berendezésekre és szoftverekre a PC és IPhone számára.

Alajos vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Laptop szerviz {город} (márkafüggetlen), 12 év szakmai tapasztalattal, gyors és hatékony javítással, valamint 12 hónap garanciával.

Szerviz szolgáltatásunk:, Netbook ZIF PATA 1.8 inches wincheseter csere, Asztali videókártya javítás, Laptop ssd bővítés, Operációs rendszer újratelepítése, Operációs rendszer telepítés

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Nyugodt, őszinte és pozitív.Mindent gyorsan és világosan csinált. Nagyon elégedett vagyok. Ajánlom őt mindenre, és mostantól őt fogom használni.

aisy
2 éve
László
László 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Betört a laptop kijelződ? Laptop kijelző csere. Laptop szervizünkben gyorsan akár azonnal kicseréljük neked, megvárhatod a javítást. Előfordulnak olyan problémák is, hogy a laptop kijelző villog, vagy nincs háttérfény a kijelzőn, ilyenkor a LCD kábel is okozhatja a problémát. Ebben az esetben készülékedet bevizsgáljuk.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Alaplapjavítás áramköri szinten, Számítógép újratelepítés, Laptop töltő, Laptop ventilátor csere, Túlmelegedési problémák

    6200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Megtalálta a laptop meghibásodásának okát, időben érkezett, tanácsot adott az új merevlemez kiválasztásában, gyorsan megbirkózott a feladattal.)

Zoltán
Zoltán 8019 Székesfehérvár Online

A megoldások embere vagyok. Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 9990 Ft Munkaidő: 1-2 nap

Szolgáltatásaink:, HDD (merevlemez) csere, Műanyag burkolati elemek cseréje, Laptop töltő, (teljes külső és belső + újrapasztázás), Laptop tisztítás

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Egy udvarias technikus érkezett, diagnosztizálta a problémát és a számítógépet általában, gyorsan azonosította a problémát, és új alaplap vásárlását javasolta. Körülbelül 30-40 percig tartott.

Kedves érdeklődő! Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 9990 Ft Munkaidő: 1-2 nap

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, BGA chip csere, HP szerviz. Notebook javítás, HP laptop szerviz, Kategóriák, Nem indul az operációs rendszer, Alaplapi csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Félelmetes mester és érzékeny ember. Ha ezt a felülvizsgálatot olvassa, és hezitál, hogy ezt a szakembert válassza, tegye félre a kétségeit.

János
János 5671 Békéscsaba Online

Tisztelt megrendelők! Személyesen nyitva tartási időben bármikor várjuk laptopodat szervizünkbe. Abban az esetben, ha nem tudod elhozni laptopodat, akkor futárszolgálatot tudunk küldeni érte.

Főbb szolgáltatásaink:, Express DC csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…), Zsanér csere, Fujitsu-Siemens notebook javítás, laptop szerviz, USB-C csatlakozó csere, Laptop IDE (PATA) normál 2.5 inches wincheseter csere

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Minden rendben van! Köszönöm, a szakember tudja, mit csinál. Ugyanakkor azon is gondolkodik, hogyan lehet a problémát az ügyfél javára megoldani. Bárcsak mindenki így dolgozna.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító ló szállítása közben Pécsen

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Ló szállítása: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a ló szállítása átlagos díja 2300 - 4400 Ft. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Szállítók - mi alapján választhatunk Pécsen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Olvas

Hogyan találhatok szállítót Pécsen?

Ebben a pillanatban 44 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LÓ SZÁLLÍTÁSA szolgáltatásra.

Olvas

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok szállítót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szállítót hívnod akkor, ha erre van szükséged: ló szállítása.

Olvas

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi szállító segítségét?

Egy profi szállító a ló szállítása mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Olvas

Mikor lehet szükséged a következőre: szállító?

Ha egy megbízható szállító segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A ló szállítása és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Olvas