Ló szállítása szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 44 szállító közül! Korrekt ló szállítása árak: 2300-4400 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Pécsen közelében található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

7 szállító most online

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Sandor

Sandor

David

David

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a ló szállítása Pécsen?

2300 - 4400 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Zoltán
Zoltán 8019 Székesfehérvár Online

A megoldások embere vagyok. Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 9990 Ft Munkaidő: 1-2 nap

Szolgáltatásaink:, HDD (merevlemez) csere, Műanyag burkolati elemek cseréje, Laptop töltő, (teljes külső és belső + újrapasztázás), Laptop tisztítás

  • Ló szállítása

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Egy udvarias technikus érkezett, diagnosztizálta a problémát és a számítógépet általában, gyorsan azonosította a problémát, és új alaplap vásárlását javasolta. Körülbelül 30-40 percig tartott.

Kedves érdeklődő! Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 9990 Ft Munkaidő: 1-2 nap

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, BGA chip csere, HP szerviz. Notebook javítás, HP laptop szerviz, Kategóriák, Nem indul az operációs rendszer, Alaplapi csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Félelmetes mester és érzékeny ember. Ha ezt a felülvizsgálatot olvassa, és hezitál, hogy ezt a szakembert válassza, tegye félre a kétségeit.

János
János 5671 Békéscsaba Online

Tisztelt megrendelők! Személyesen nyitva tartási időben bármikor várjuk laptopodat szervizünkbe. Abban az esetben, ha nem tudod elhozni laptopodat, akkor futárszolgálatot tudunk küldeni érte.

Főbb szolgáltatásaink:, Express DC csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…), Zsanér csere, Fujitsu-Siemens notebook javítás, laptop szerviz, USB-C csatlakozó csere, Laptop IDE (PATA) normál 2.5 inches wincheseter csere

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Minden rendben van! Köszönöm, a szakember tudja, mit csinál. Ugyanakkor azon is gondolkodik, hogyan lehet a problémát az ügyfél javára megoldani. Bárcsak mindenki így dolgozna.

Kedves érdeklődő! Megbízható laptop szerviz, ahol korrekt árrakal és rövid határidőkkel fog találkozni. Vállaljuk minden típusú laptop és tablet teljes körű szervizelését.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Laptop billentyűzet javítás, gomb pótlással, Laptop töltő, Laptop fejlesztés, TouchPad nem működik, ugrál, Javítási szakvélemény

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Minden kérdésre választ is adott. Mindent részletesen elmagyarázott. Mindent működésre késztetett. Hasznos dolgokat is tanított nekem, ajánlásokat adott a digitális berendezésekre és szoftverekre a PC és IPhone számára.

Alajos vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Laptop szerviz {город} (márkafüggetlen), 12 év szakmai tapasztalattal, gyors és hatékony javítással, valamint 12 hónap garanciával.

Szerviz szolgáltatásunk:, Netbook ZIF PATA 1.8 inches wincheseter csere, Asztali videókártya javítás, Laptop ssd bővítés, Operációs rendszer újratelepítése, Operációs rendszer telepítés

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Nyugodt, őszinte és pozitív.Mindent gyorsan és világosan csinált. Nagyon elégedett vagyok. Ajánlom őt mindenre, és mostantól őt fogom használni.

aisy
2 éve
László
László 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Betört a laptop kijelződ? Laptop kijelző csere. Laptop szervizünkben gyorsan akár azonnal kicseréljük neked, megvárhatod a javítást. Előfordulnak olyan problémák is, hogy a laptop kijelző villog, vagy nincs háttérfény a kijelzőn, ilyenkor a LCD kábel is okozhatja a problémát. Ebben az esetben készülékedet bevizsgáljuk.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Alaplapjavítás áramköri szinten, Számítógép újratelepítés, Laptop töltő, Laptop ventilátor csere, Túlmelegedési problémák

    6200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Megtalálta a laptop meghibásodásának okát, időben érkezett, tanácsot adott az új merevlemez kiválasztásában, gyorsan megbirkózott a feladattal.)

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító ló szállítása közben Pécsen

Népszerű kérdés

Ló szállítása: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a ló szállítása átlagos díja 2300 - 4400 Ft. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szállítók - mi alapján választhatunk Pécsen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szállítót Pécsen?

Ebben a pillanatban 44 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LÓ SZÁLLÍTÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok szállítót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szállítót hívnod akkor, ha erre van szükséged: ló szállítása.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi szállító segítségét?

Egy profi szállító a ló szállítása mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: szállító?

Ha egy megbízható szállító segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A ló szállítása és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.