3 fázisú konnektor bekötése Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! 3 fázisú konnektor bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Érdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban?

2200 - 4100 Ft

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Attila K.
Attila K. 3102 Salgótarján Online

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), lámpa felszerelése, életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Éjszakai áram kiépítése villanyszerelés ár: 65.000 Ft-tól
  • Kismegszakító csere: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 5.000 Ft/szerelvénytől

Üdv, Attila

  • 3 fázisú konnektor bekötése

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.2

Minden rendben volt, a munkavégzés is, az ár is!

Attila
3 éve
Sándor S.
Sándor S. 3104 Salgótarján Online

A megoldások embere vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: társasházi problémák gyors elhárítása, ipari csatlakozók beépítése, szerelvényezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Áramvédő-kapcsoló (Fi-relé) beépítése: 30.000 Ft/db-tól
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Villanybojler bekötése: 7000 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.4

Felajánlotta a jövőbeni segítségét is. Korrekt, pontosan érkezett, amikor megígérte. Udvarias és segítőkész. Feltakarított a munka elvégzése után.

Pál
3 éve
Norbert S.
Norbert S. 3141 Salgótarján Online

Salgótarján dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: fő elosztok és fővezetékek cseréje, tápkábel kiépítés, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Szerelvény cserék: 1.200 - 3.000 Ft-ig
  • Sütő bekötés: 15000 Ft /㎥
  • Villanytűzhely bekötése: 15.000 Ft-tól 25.000 Ft-ig /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 14% kedvezményben részesülnek!

    4000 Ft

Norbert S. - 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban - 1
Norbert S. - 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban - 2
Norbert S. - 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban - 3
Norbert S. - 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban - 4
Norbert S. - 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban - 5

6 vélemény / értékelés 4.1

Még aznap megcsinálta. Nagyon elégedett voltam!

Ignác
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 3 fázisú konnektor bekötése Salgótarjánban

3 fázisú konnektor bekötése: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a 3 fázisú konnektor bekötése átlagára 2600 - 5000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Salgótarjánban a 3 fázisú konnektor bekötése szolgáltatáshoz már 21 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Salgótarjánban?

Jelenleg 16 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: 3 fázisú konnektor bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: 3 fázisú konnektor bekötése?

A 3 fázisú konnektor bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.