Bunker építés Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb építőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 23 építő közül, 1800-3300 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a bunker építés! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Salgótarjánban közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 építő most online

József

József

Ma is elvallalom.

József

József

A környeken vagyok.

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a bunker építés Salgótarjánban?

1800 - 3300 Ft/m2

A legjobb építők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Tamás H.
Tamás H. 3104 Salgótarján Online

Teraszbeépítése, terasz árnyékolása előtetők segítségével. Kérje előtető ajánlatunkat ma! Teraszfedések, előtetők tervezése, gyártása és kivitelezése korrekt áron! Keressen minket! 30 évnyi tapasztalat. Gyártás rövid határidővel. Teljes körű szolgáltatás. Egyedi tervezés és gyártás, Épített zuhanykabin, 26 év tapasztalattal, Burkolt homlokzat, Kérjen Díjmentes Ajánlatot

  • Bunker építés

    9600 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben volt!

Nálunk a precizitás alap. A tetőfedési munkákra és a határidőkre is garanciát vállalunk Garázs építése gyorsan, Falak szigetelése utólag, Több, mint 20 éves Tapasztalat, Professzionális betonozás, Magas Minőségű Hangszigetelés

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Hétről-hétre azt mondja, hogy majd jövő héten ráér.

Prémium Anyagok Felhasználásával. Kedvező Árú Kivitelezéssel megvalósítjuk Elképzeléseit. Felújítaná vagy lecserélné tetőjét? Szakképzett csapatunk áll a... Egyedi Szauna Építés, Utólagos Belső Hangszigetelés, 10 éves garanciával, Tetőcsere, Építési Engedély, Belsőépítészeti tervezését

    10000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Az autóink itt mindig remek kezekben vannak. Gyors, prezíc és szakszerű szervíz.

Viktor V.
Viktor V. 3102 Salgótarján Online

Prémium nyílászáró beépítés, rejtett költségek nélkül. Megbízható cég. Kimagasló minőség. Időtálló nyílászáró akció Pesten és Budán. Hasonlítsd össze árainkat és válassz minket. Szolgáltatásaink: Hangszigetelés Utólag, Zsaluzat bérlés és beépítés, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Kérje ajánlatunkat még ma, A-Z-ig mindenben segítünk.

    8600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Profi. Minden szempontból csak ajánlani tudom!

Tibor C.
Tibor C. 3141 Salgótarján Online

Szerkezetkész vagy kulcsrakész tégla szerkezetű családi házak generálkivitelezése. Specialitásunk a tégla szerkezetű családi házak generálkivitelezése. 150+ sikeres projekt. Amiket vállalok: Halltex hangszigetelő panelek, Családi Ház Szigetelés, Most akár 20%-ot spórolhat, Tetőfelújítás korrekten, Olcsón, rejtett költség nélkül

    10400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Sajnos többszöri megkeresésemre se reagált, amikor a márciusban épített előszoba tetőszerkezete beázott, az ablakok illesztése is beázott, a beton feltört amit leraktak, a lámpa a mennyezeten beázott... nem korrekt hozzáállás.

István K.
István K. 3104 Salgótarján Online

Tetőrendszerek teraszfedéshez rejtett vízelvezetéssel és beépített LED világítással. Forduljon hozzánk bizalommal, várjuk megkeresését. Műanyag, Fa nyílászárók. Szolgáltatások: Árajánlat készítés, Helyszíni felmérés, Beépítés. Főbb szolgáltatásaink: Utólagos hangszigetelés, Térkövezé, Szegélyezés, Támfal, 19 év garancia, verhetetlen ár, Vakolat leverés, hőszigetelés, Gipszbeton lépcső

    9800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt maximálisan ügyfélbarát Toyota Lexus szervíz.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő bunker építés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Bunker építés: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a bunker építés átlagára 1400 - 2700 Ft/m2. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Építők - mi alapján válasszunk Salgótarjánban?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BUNKER ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok építőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált építőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: bunker építés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi építő?

Egy megbízható építő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: bunker építés?

A bunker építés és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy építőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.