Csövek festés Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 26 szobafestő közül, 1100-2100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a csövek festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 szobafestő most online

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Ferenc

Ferenc

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a csövek festés Salgótarjánban?

1100 - 2100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Endre P.
Endre P. 3109 Salgótarján Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Friss, profi megközelítés. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Értékelt festők. Azonnali online árbecslés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fa ablak festés, Kérjen ingyenes árajánlatot, Konyhaszekrény festés, makulatúra, épület burkolás

  • Csövek festés

    2000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Az előzetes megegyezés szerint, jó munka, jó árért, megrendeléskor én felejtettem el jelezni, hogy a szerelvények, zárcímkék, zárak eltávolítása jó lenne. Határidő csúszást csak a később felmerült kisebb feladatok okoztak. Az elszámolás pontos, korrekt módon megtörtént.

Szobafestés Budapesten kedvező árakkal előleg kérés nélkül, garanciával. Profi szobafestés Szolgáltatásaink: Lépcső festés, Gépi glettelés és Gépi festés, Aluminium radiátor festés, cső mázolás, csempe bontás

    5000 Ft

Nagyon megbízható, pontos szakemberek. Maximális elégedettség. Álmenyezetet és boltívet csináltak nekem.

András T.
András T. 3141 Salgótarján Online

Bízd ránk irodátok dekorációs falfestését és dobjátok fel a hangulatot. Több mint 15 év tapasztalatával megtervezzük és megvalósítjuk elképzeléseiteket. Helyszíni felmérés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ház festés, Festés professzionálisan, Palatető festés, garázs festés, aljzat betonozás

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Minden rendben ment, nagyon szépen köszönöm az elvégzett munkát.

Zsolt Z.
Zsolt Z. 3100 Salgótarján Online

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Lakásfelújítás. Garanciával. Generálkivitelezés. Főbb szolgáltatásaink: Mennyezet festés, Ingyenes felméréssel, Régi kőporos vakolat festés, fal glettélés, épület burkolás

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Ádámmal nagyon jó volt együtt dolgozni, nyugodt, magabiztos és profi! Aggódtam, hogy időben elkészülünk-e a festéssel, de minden a megígértek szerint, pontosan és szépen ment, ugyhogy köszönöm!

Sándor K.
Sándor K. 3104 Salgótarján Online

Vállaljuk lakása, háza teljeskörű felújítását tapasztalt szakemberekkel, határidőre. Generálkivitelező szakembereink több évtizedes tapasztalatot tesznek minden munkánkba. Gipszkartonozás. Felújítás. Kertrendezés. Ingyenes ajánlatkérés. Burkolás. Festés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Palatető festés, Szobafestés azonnal, Kerítés festés, lazúrozás, járólap bontás

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Teljes mértékben elégedett voltam.

Balázs K.
Balázs K. 3141 Salgótarján Online

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Csapatunkkal lakás és házfelújítást, tervezést, generálkivitelezést vállalunk korrekt áron. Fő profilunk: Ajtó festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Palatető festés, kisebb munkát, gránit oldalfal és padlóburkolás

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon meg voltunk vele elégedve.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő csövek festés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Csövek festés: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a csövek festés átlagos díja 3500 - 6600 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Salgótarjánban?

Jelenleg 14 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSÖVEK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt keresned amennyiben erre van szükséged: csövek festés.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a csövek festés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!