Digi TV kábelezés Salgótarjánban területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Digi TV kábelezés Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Digi TV kábelezés Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

5 villanyszerelő most online

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Denes

Denes

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a digi tv kábelezés Salgótarjánban?

500 - 900 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

György T.
György T. 3102 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Villanyszerelési munkáim: elektromos hálózat bővítés, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Új elektromos kiállás létesítése nyomvonal kiépítéssel és tápkábel behúzással nagyfogyasztóknak: Klíma, elektromos sütő/főzőlap, elektromos kapunyitó, bojler, autótöltő, stb…: 3.000 Ft/méter-től
  • Teljesítménybővítés: 90000 Ft-tól 210000 Ft-ig /egység
  • Konnektor cseréje: 1500 Ft /darab

Üdv, György

  • Digi TV kábelezés

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Szívesen ajánlom őt másnak is. Nagyon gyorsan és hatékonyan dolgozott Maradéktalanul elégedett vagyok a munkájával.

Izidor
3 éve
Attila H.
Attila H. 3102 Salgótarján Online
Fő profilunk: leégett elosztók cseréje, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., riasztó, kamera rendszer kiépítése.

  • Elektromos sütő-főzőlap bekötése: 12700 Ft /darab
  • Kismegszakító csere: 6000 Ft-tól 9000 Ft-ig /darab
  • Új lámpák felszerelése, korszerűsítés: 3500 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

    4000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható és kiszámítható. Osztályon felüli szakember, tökéletes precizitás jellemzi, minden problémára megtalálja a legjobb megoldást.

Károly
3 éve
János K.
János K. 3104 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink: mágneszárak kiépítése, ad-vesz mérőóra (napelem rendszerekhez), tetőtartó csere..

Villanyszerelő árak:

  • Villanytűzhely kiépítése anyagköltséggel 4000 Ft/m-tól
  • Bojler szerelés: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab
  • Lakás átvezetékelése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /㎡

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

Köszönöm, János Ajánlom én is mindenkinek.

Ernő
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő digi tv kábelezés Salgótarjánban

Gyakori kérdés

Digi TV kábelezés: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a digi tv kábelezés átlagára 600 - 1200 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Salgótarjánban a digi tv kábelezés szolgáltatáshoz már 18 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Most 12 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: digi tv kábelezés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Mivel lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például digi tv kábelezés vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 14-n várják, hogy segíthessenek. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!