Salgótarjánban a legszebb kerítések: Drótkerítés építés az igényeid szerint!

Védd otthonod és szeretteidet: Drótkerítés az ideális megoldás!

Hogyan találj megbízható raklap kerítésepítő?

Találd meg a tökéletes szakembert Salgótarjánban! Vállalkozásunk segít neked megtalálni a legmegfelelőbb szolgáltatót minden igényedre. Legyen szó építőipari munkákról, takarításról vagy bármilyen más szolgáltatásról, nálunk megtalálod a legjobb szakembereket. Nem kell többé időt pazarolnod a keresgélésre, mi gyorsan és hatékonyan összekapcsolunk téged a megfelelő szakemberrel. Legjobb ajánlatokat kínálunk különböző árkategóriákban, így biztosan megtalálod a számodra legideálisabb árat. A szolgáltatás ára függ az igényeidtől és a munka jellegétől. Ne habozz tovább, próbáld ki szolgáltatásunkat most, és tapasztald meg a kényelmet és megbízhatóságot, amit nyújtunk! Kattints a "Keresek szakembert" gombra és kezd el az új szolgáltatásunkkal való kalandodat!

3 drótkerítésepítő most online

Peter

Peter

Érdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a drótkerítés építés?

49400 - 92600 Ft/négyzetméter

A legjobb drótkerítésepítők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező drótkerítésepítőt!

Tamás P.
Tamás P. 3102 Salgótarján Online

Alumínium és acél kerítéselemek, méretre gyártva, beszereléssel az ország teljes területén. Gondozásmentes alumínium és acél kerítéselemek, beszereléssel az ország teljes területén.

  • Drótkerítés építés

    3400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Egy embernek kellet végezni azt a munkát amit 3 nak kellet volna

Ferenc K.
Ferenc K. 3102 Salgótarján Online

Kerítések és kapuk széles körű választéka! Nálunk minőség a legfontosabb! 10 év garancia!

    2500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Profik

Attila K.
Attila K. 3141 Salgótarján Online

Garázskapu nyitó szerelés, garázskapu nyitók telepítése és karbantartása Budapesten. Kapunyitó szerelés, elektromos kapunyitó telepítés Budapesten és vonzáskörzetében.

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Flegma kiszolgálás, nem megfelelő hozzáállás, 0 ügyfélkezelés és nem először voltunk ott. nem ajánlom őket.

Zoltán K.
Zoltán K. 3109 Salgótarján Online

Acél és Alumínium kerítések időtálló színválasztékban, 10 év garanciával. Magyar termék. Új kerítést szeretnél, mert eleged van , hogy fakerítésed pár évente újra kell csiszolnod? 10 év teljeskörű garancia. Egyszerű, gyors építés. 100 %-ban magyar termék.

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kapható minden ami kerítés. Hatalmas választék!

Sándor D.
Sándor D. 3141 Salgótarján Online

Kerítés építés korrekt áron - bízza ránk a munka egészét. Kérje ajánlatunkat! Bízza szakemberekre kerítése építését, kivitelezését. Kérje ajánlatunkat! A legolcsóbb kerítések.

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagytarcsa: Végtelenül bunkók, még azután is hogy kisebb vagyont hagytunk ott. A méretek nem stimmelnek, a minőség silány, az üzlet a jelöltnél korábban zár, legalább negyed órával.

Rendelj drótkerítésepítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy drótkerítésepítő drótkerítés építés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Drótkerítés építés: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a drótkerítés építés átlagos ára 4600 - 8600 Ft/m. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kőművest Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést DRÓTKERÍTÉS ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek kőművest?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kőművest keresned ha szükséged van erre: drótkerítés építés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi kőműves segítségét?

Egy profi kőműves a drótkerítés építés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: drótkerítés építés?

A drótkerítés építés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy kőművest nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.