Erkély műkő felújítás Salgótarjánban gyorsan és hatékonyan!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 generálkivitelező közül, 4900-9200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a erkély műkő felújítás! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 generálkivitelező most online

Andras

Andras

Ingyenes kiszallas.

Peter

Peter

erdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az erkély műkő felújítás Salgótarjánban?

4900 - 9200 Ft/nm

A legjobb generálkivitelezők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

András K.
András K. 3104 Salgótarján Online

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Minőségi felújítás. Exclusive kialakítások. Ingyenes felmérés. Lakásfelújítás Budapest. Szolgáltatásaink: Ház felújítás; Belső vakolás; Lábazat festés. Teljeskörű Generálkivitelezés

  • Erkély műkő felújítás

    2000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Teraszt kellett burkolni, nagyon szép, jó minőségű munkát végeztek el a szakemberek. Csak ajánlani tudom!

Sándor M.
Sándor M. 3109 Salgótarján Online

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Lakásfelújítás Budapest. Ingyenes felmérés. Minőségi felújítás. Exclusive kialakítások. Fő profilunk: Panellakás fürdőszoba felújítás; Mennyezet glettelés; Csövek festés. Előre rögzített ár, határidők.

    2100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Pontosan kezdett és befejezett, gyors és minőségi munkát végzett.

Gábor G.
Gábor G. 3100 Salgótarján Online

Ingyenes Felmérés a Helyszínen, Teljeskörű Lakásfelújítás Épületgépészet, Villanyszerelés. Lakásfelújítás Mosonmagyaróváron, Győr-Moson-Sopron megyében | Létrehozzuk Álmaid... Szolgáltatásaink: Panel fürdőszoba felújítás; Aluminium radiátor festés; Szekrény festés. Komplett lakásfelújítás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Megbízhatóak, pontosak, korrektek.:)

Lajos H.
Lajos H. 3109 Salgótarján Online

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! 10+ éves tapasztalat. Teljes körű garancia. Megbízható szakemberek. Professzionális... Főbb szolgáltatásaink: Panellakás felújítás; Festés előtti falmosás; Ház festés. Otthonfelújítás lakásfelújítás

    4200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Magas szakértelem, korrekt, megbízható vállalkozó.

József M.
József M. 3102 Salgótarján Online

Ingyenes helyszíni felmérés, minőségi kivitelezés, korrekt áron. Kérjen ajánlatot! Nagy tapasztalattal, harmadik generációs családi vállalkozásként állunk rendelkezésére! Szakértelem. Megbízhatóság. Minőség. Szolgáltatásaink: Járólap felújítás; Dekorációs falfestés; Ajtó festés. Bontás

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

A legjobb szakember a szakmájában. Minőségi munka, nagy tapasztalat és hozzáértés.

Attila V.
Attila V. 3141 Salgótarján Online

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Fix határidőkkel. Megbízható kivitelező. Állami támogatásra is. Garanciális munka. Feladatok amiket vállalok: Panel konyha felújítás; Vályogfal vakolás; Wc felújítás. Lakását még most újítassa fel

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kicsi üzlet, meglepően nagy választék. Udvarias, gyors kiszolgálás

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező erkély műkő felújítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Erkély műkő felújítás: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban az erkély műkő felújítás átlagára 10900 - 20400 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Generálkivitelezők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Salgótarjánban az erkély műkő felújítás szolgáltatáshoz már 22 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek generálkivitelezőt Salgótarjánban?

Most 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ERKÉLY MŰKŐ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk generálkivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált generálkivitelezőt megbíznod ha erre van szükséged: erkély műkő felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy generálkivitelező?

Egy megbízható generálkivitelező pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: erkély műkő felújítás?

Az Erkély műkő felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy generálkivitelezőt bátran megbízhatsz vele.