Minőségi ferde tető építés Salgótarjánban. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 20 tetőfedő közül! Korrekt ferde tető építés árak: 2600-4800 Ft/nm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 tetőfedő most online

László

László

Ma is elvallalom.

Adorján

Adorján

A környeken vagyok.

Norbert

Norbert

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a ferde tető építés Salgótarjánban?

2600 - 4800 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Nálunk a precizitás alap. A tetőfedési munkákra és a határidőkre is garanciát vállalunk. Tetőcsere és ácsmunkák rövid határidővel, Budapesten a 18 dik kerületben és környékén.

  • Ferde tető építés

    6900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Se găsesc materiale pentru construcții de buna calitate în special pentru acoperișuri.

Sándor B.
Sándor B. 3141 Salgótarján Online

Ács, tetőfedő és bádogos munkák szakszerű kivitelezése Budapest és környékén. Kérjen ajánlatot most tetőfedésre vagy tetőfelújításra. Kedvező árak, 15 év garancia! Akár hétvégén is. Díjmentes állapotfelmérés. Garanciával....

    9100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyors udvarias segitokesz

Zsolt H.
Zsolt H. 3100 Salgótarján Online

Garanciával vállalunk tetőfedést, tetőfelújítást, palatető felújítást és bádogos munkát. Ács, tetőfedő és bádogos munkák szakszerű kivitelezése, garanciával, profi szakemberekkel. Ingyenes árajánlat. Garancia. Díjmentes állapotfelmérés. 30 év tapasztalat.

    7800 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Jól felszerelt bolt, árban is megfelelő. Kedvesek, gyorsan kiszolgáltak.

Többféle technológia, pontos határidő, sok referencia. Szakmai tagság és biztosítás. Szakkivitelező országos cég. Többféle technológia, pontos határidő, sok referencia.

    4500 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Bent a hölgy nagyon kedves. Viszont kint az áru kiadók nagyon parasztok. Rád sem hederítenek, flegmák. Egyáltalán nem segítőkészek és levegőnek néznek. Mire jó ez?

Gábor F.
Gábor F. 3104 Salgótarján Online

Találja meg az Önnek legmegfelőbb tetőfedőt most! Tuti Tető, ingyenes felmérés és garancia. Tapasztalt, profi tetőfedő csapatunk könnyedén képes kezelni még a nehéz projekteket is.

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Két hétre vállalt kéményszegélyt egy hónap alatt sikerült elkészíteniük több hibával, selejt, használhatatlan minőségben. Ameddig bent voltam, egy másik vevő hasonló problémákról számolt be az ügyintéző hölgynek. Hitvány, megbízhatatlan, kókler cég! Nem ajánlom!

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő ferde tető építés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Ferde tető építés: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a ferde tető építés átlagos díja 2600 - 5000 Ft/nm. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőfedőt Salgótarjánban?

Most 14 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FERDE TETŐ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tetőfedőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tetőfedőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: ferde tető építés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi tetőfedő segítségét?

Egy megbízható tetőfedő a ferde tető építés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged a következőre: tetőfedő?

Ha egy megbízható tetőfedő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A ferde tető építés és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.